Zuzana K.: Skok do prostoru v obchodním domě Letmo. Bizarní sebevražda výstřední rapperky

Zuzana K.: Skok do prostoru v obchodním domě Letmo. Bizarní sebevražda výstřední rapperky
Popisek: Zuzana K.
21 / 08 / 2018, 18:30

Vyjela po eskalátorech do 4. patra brněnského obchodního domu Letmo. Mlčky přehoupla přes zábradlí a dopadla na podlahu uvnitř obchodního domu před stánek s trdelníky.

Při dopadu na zem odlétla Zuzaně (†20) paruka. K bezvládnému tělu se seběhli zákazníci a ochranka. Kolem těla se rychle šířila kaluž krve. Zemřela v nemocnici, už jí nebylo pomoci.

Zuzana K. z Brna byla hvězdou sociálních sítí, fanoušci jí znali pod přezdívkou Sju Kjut. Pravidelně umisťovala na sociální sítě své sexy fotografie, mnohé ve stylu Emo, který může na leckoho působit zranitelně a depresivně.

Její smrt je zahalena tajemstvím. Spekulovalo se, že trpěla leukémií a zbývalo jí několik týdnů života. Podle jiné verze stály za její smrtí drogy, s největší pravděpodobností LSD.

psali jsme: Dana Stodolová: Domina, která udělala z manžela vraždící monstrum a hadího muže. Zabil pro ni sedm důchodců

Policie vyloučila cizí zavinění. Nepodařilo se zjistit, zda do obchodního domu přišla sama, nebo zda ji přes zábradlí někdo nestrčil. Nic však tomu nenasvědčuje. Svědek, prodavač z indické restaurace ve 4. patře vypověděl, že byla sama.

„S drogami to fakt přeháněla,“ řekl policii její přítel, který se po smrti své lásky zhroutil. Plánovali svatbu, chtěli žít ve Španělsku, kde toužili založit rodinu.

psali jsme: Vrah zvaný Kurýr: Devět mrtvých prostitutek, z toho jedna v Praze. Úspěšný spisovatel, novinář a básník, jehož vražednou zbraní byla podprsenka

Podle způsobu smrti Zuzana ani nemusela plánovat sebevraždu. Prostor mezi patry, do kterého skočila, připomíná při troše fantazie střed labyritu, jakési oko. To by v kombinaci s drogami a s názvem obchodního domu Letmo, mohlo vést k náhlému vznětu k nesmyslnému letu do prostoru.

Okolí popisuje Zuzanu jako výstřední, nespoutanou, ale hodnou dívku. Policie neoznámila, zda byla po smrti provedena pitva, byť je to pravděpodobné, ani zda byly v těle zemřelé nalezeny drogy.

Jen náhodou Zuzana K. na nikoho po skoku nespadla, v tu dobu byl obchodní dům Letmo plný lidí. Někteří svědci vyhledali pomoc psychologa.

 

 Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace