Bezdrátové nabíjecí držáky do auta pro stále nabitý telefon na cestách

Bezdrátové nabíjecí držáky do auta pro stále nabitý telefon na  cestách
Autor fotografie: Verbatim
07 / 05 / 2023, 14:00

Společnost Verbatim uvedla na trh tři držáky na telefon s rychlým nabíjením, které využívají technologii vysokorychlostního bezdrátového nabíjení Qi, pro bezpečné a rychlé nabíjení pro váš Android nebo iPhone. Vysoce kvalitní nabíjecí držáky umožňují hands-free hovory a snadné prohlížení GPS map při rychlém nabíjení smartphonu s podporou Qi.

15W rychlonabíjecí držáky telefonu se snadno používají, jsou bezpečné a pohodlné. Vyberte si mezi instalací držáku do větráku vašeho auta a upevněním na palubní desku nebo okno pomocí přísavky. Bezdrátové nabíjení neznamená, že nejsou zapojeny žádné kabely – stále budete muset připojit nabíječku k vozidlu, ale jakmile ji nastavíte, stačí telefon vložit do držáku a nabít jej. Když je telefon umístěn do držáku, boční upínací ramena se automaticky uzavřou a drží telefon bezpečně na místě. Držák lze otáčet o 360°, což umožňuje optimální sledování a snadnější používání funkcí.

Držák telefonu Verbatim využívá indukční technologii Qi k rychlému a snadnému nabíjení telefonu, jakmile jej vložíte do držáku. Model FWC-03 Pro  navíc nabízí  technologii inteligentního rozpoznávání; nabíjecí cívka držáku automaticky vyhledá a nastaví vertikální polohu vloženého telefonu  pro optimální nabíjení. S maximálním nabíjecím výkonem 15 W je držák telefonu s funkcí nabíjení optimalizován tak, aby udržoval baterii vašeho telefonu v dobrém stavu s dostatečnou účinností nabíjení. Nabíjet lze i přes pouzdra na telefony o tloušťce až 4 mm.

         

Poznámka: Maximální příkon se liší v závislosti na modelu telefonu. Například Samsung S21 se může nabíjet 15 W, Samsung S20 10 W, iPhone 13 Pro 7,5 W a Google Nexus 5 W. Je třeba zkontrolovat specifikace telefonu pro maximální nabíjecí watty.

 

O Verbatimu

Celosvětově uznávané produkty Verbatim se prodávají ve více než 120 zemích v řadě, která zahrnuje optická paměťová média, USB disky, paměťové karty, pevné disky, SSD (Solid State Drive), příslušenství pro mobilní a stolní počítače, herní příslušenství a 3D tisková vlákna.

Evropská centrála Verbatimu se nachází v německém Eschbornu. Další informace najdete na //www.verbatim.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.