GoPro Karma: dron do batohu

GoPro Karma: dron do batohu
Popisek: GoPro Karma
21 / 09 / 2016, 04:45

Známý výrobce outdoorových kamer GoPro představil svou první kvadrokoptéru s názvem Karma. Ta vydrží ve vzduchu na jedno nabití až 20 minut. Ceny začínají na 799 dolarech ve verzi bez kamery.

Karma

Za verzi vybavenou nejnovější kamerou Hero 5 zaplatíte 1 099 dolarů. Dron půjde samozřejmě osadit i dalšími kamerami jako Hero 5 Session, či minulou generací Hero 4.

Hero 5

Tříosý stabilizátor je možné z dronu vyjmout a používat jako grip pro natáčení běžného videa.

Karmu je možné ovládat jak z chytrého telefonu, tak ze speciálního ovladače.

Zdroj: GoPro

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.