Rozsviťte své hráčské doupě se třemi druhy myší SureFire

Rozsviťte své hráčské doupě se třemi druhy myší SureFire
Autor fotografie: SureFire|Popisek: Gamingové myši
19 / 06 / 2021, 09:00

SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh tři nové gamingové myši, čímž dále rozšiřuje svoji nabídku periferií pro milovníky počítačových her. Všechny tři myši: Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw, mají RGB podsvícení, několik programovatelných tlačítek, nastavitelné DPI a pokročilý software, který umožňuje uživatelům konfigurovat nastavení tak, aby odpovídalo jejich hře a prostředí.

 

HAWK CLAW

Sedmitlačítková SureFire Hawk Claw, je tzv. Palm Grip myš pro pravou dlaň s elegantními liniemi, zdůrazněnými barevným RGB osvětlením. To je plně nastavitelné na více efektů, což umožňuje uživatelům vybrat si své oblíbené režimy a uložit je jako předvolby v přiloženém softwaru. S nastavitelným DPI až 6400, lze SureFire Hawk Claw nakonfigurovat pro rychlý průzkum širokých oblastí nebo zpomalit pro maximální přesnost. A s nastavitelnou frekvencí až 1 000 Hz, lze Hawk Claw upravit na rychlost, která nejlépe vyhovuje hře a počítači, aby byl zajištěn dokonalý výkon.

Hawk Claw Video:  //youtu.be/8PNWylEl5Rs

 

CONDOR CLAW

RGB osvětlení, které se nachází kolem celého obrysu myši, poskytuje osmitlačítkové SureFire Condor Claw, herní cool atmosféru.. Osvětlení je opět plně nastavitelné a uložitelné jako předvolba do přiloženého softwaru. DPI lze nakonfigurovat od 800 do 6400 a frekvenci můžete upravit až do 1000 Hz, aby co nejlépe vyhovovala herní situaci. Stejně jako ostatní myši v řadě SureFire, má i Condor Claw odolný a spolehlivý 1,5 m dlouhý kabel s konektorem USB-A, který zajišťuje spolehlivé připojení.

Condor Claw Video:  //youtu.be/J3Gzgj2Az6c

 

EAGLE CLAW

Největší z této řady, SureFire Eagle Claw, je také Palm Grip myš pro dlaň pravé ruky a má devět programovatelných tlačítek, pro dokonalé přizpůsobení. DPI SureFire Eagle Claw lze nastavit od 600 do 3200 a můžete jej upravovat i za chodu, pomocí vyhrazeného tlačítka DPI. Pokročilý software umožňuje uživatelům programovat tlačítka a makra, ukládat nastavení a světelné efekty a konfigurovat vše pro optimální hraní.

Eagle Claw Video:  //youtu.be/s5wZBQYqLPk

 

Hawk Claw (599 Kč/23,49 eur), Condor Claw (699 Kč / 27.39 eur) a Eagle Claw (699 Kč / 27.39 eur), jsou nyní k dispozici u specializovaných autorizovaných prodejců po celé Evropě.

Tyto tři myši jsou součástí nové vzrušující řady herních produktů SureFire, která zahrnuje také externí SSD a pevné disky, náhlavní soupravy, podložky pod myš, reproduktory, klávesnice a další herní příslušenství.

Pro více informací navštivte: //www.surefire-gaming.com/ .

 

O SureFire
SureFire je specializovaná evropská značka, vlastněná společností Verbatim GmbH, poskytující produkty k zálohování a příslušenství pro herní průmysl.

Navštivte //www.surefire-gaming.com

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.