Schneider Electric uvádí na evropský trh produktovou řadu Easy Rack

Schneider Electric uvádí na evropský trh produktovou řadu Easy Rack
08 / 06 / 2021, 09:00

Společnost Schneider Electric, lídr v oblasti digitální transformace řízení energie a automatizace, uvádí na trh novou produktovou řadu Easy Rack Series, která bude v současnosti nabízena výhradně v Evropě a Společenství nezávislých států (SNS). Řada Easy Rack je k dispozici v různých rozměrech a je navržena tak, aby se snadno a rychle instalovala a zároveň se dala snadno rozšiřovat, přizpůsobovat a doplňovat. Nabízí vysoce kvalitní a cenově výhodný stojanový systém pro širokou škálu kritických aplikací, včetně síťových skříní, edge computingu a průmyslových prostředí, cloudových a kolokačních datových center.

Stojany Easy Racks jsou plně přizpůsobitelné a dostupné v řadě výšek, šířek a hloubek, od jednotek 24U až po 48U, v šířkách 600 mm a 800 mm a hloubkách 800 mm až 1200 mm. Rozmanitá nabídka zahrnuje také stojanové systémy s bočnicemi nebo bez nich. Zahrnuje i variantu dodávanou v plochém balení pro snadné dodání do míst s omezeným prostorem nebo výškou.

Easy Racks představuje spolehlivou, cenově dostupnou a snadno použitelnou řadu stojanů, příslušenství a komponent od celosvětově důvěryhodné značky, která je synonymem pro vysoce kvalitní bateriové záložní napájení, datová centra a okrajovou výpočetní infrastrukturu. Produkty si snadno navolíte, nainstalujete a dovybavíte příslušenstvím, které zahrnuje nedávno představenou řadu stojanových jednotek pro rozvod elektrické energie řady Easy Rack PDU.

„Naše nová řada Easy Rack nabízí prvotřídní spolehlivost, výkon a dostupnost pro zásadní IT aplikace,“ uvedl Rob McKeman, senior viceprezident divize Secure Power, Schneider Electric Europe. „Ať už se používají v kolokačních centrech, na vzdálených pracovištích nebo v podnikových kancelářích, jsou Easy Racks vysoce kvalitní, spolehlivou a snadno instalovatelnou řadou stojanových skříní a příslušenství za dostupnou cenu.“

Mezi hlavní výhody nové řady Easy Rack patří:

  • Rychlé nasazení díky vysoce funkční a cenově výhodné stojanové platformě:Stojany Easy Rack jsou kompletně sestavené a vybavené nezbytnými prvky pro rychlé nasazení a rychlou instalaci zařízení v jakémkoliv IT prostředí. Řada nabízí až 81% míru větrání na předních a zadních dveřích se statickou a dynamickou nosností 1200 kg, resp. 600 kg.
  • Standardizovaná stojanová platforma: Zákazníci s řadou Easy Rack mohou standardizovat všechny své požadavky na serverové a síťové stojany v rámci jedné stojanové platformy, což usnadňuje instalaci v datových centrech na bázi uliček, v síťových skříních i na vzdálených pracovištích.  Nové standardní rozměry zahrnují formát o šířce 800 mm a hloubce 800 mm, který je vhodný pro kabelážní a patchovací aplikace v síťových prostorech.
  • Výhodná cena: Jednoduchá, cenově výhodná a uživatelsky přívětivá stojanová infrastruktura s bezproblémovým designem a kompatibilitou napříč různými IT systémy.
  • Zvýšená kompatibilita:Snadná integrace se stojany, příslušenstvím a PDU plus nástroje Schneider Electric pro projektování zajišťující rychlý návrh, nasazení a kompatibilitu IT řešení. 
  • Vysoce kvalitní systémy: Od osvědčené jedničky v oboru s legendární spolehlivostí a pětiletou tovární zárukou.

Stojany Easy Rack jsou plně kompatibilní s otevřeným, interoperabilním a produktově neutrálním softwarem Schneider Electric EcoStruxure pro správu IT, který umožňuje vzdálené monitorování lokální i distribuované IT infrastruktury odkudkoli, kdykoli a prostřednictvím jakéhokoli zařízení. 

Řada Easy Rack je v Evropě dostupná prostřednictvím obchodních partnerů od května 2021. Zjistěte více – navštivte naši webovou stránku.

 

O EcoStruxure

EcoStruxure ™ je naše otevřená, interoperabilní systémová architektura a platforma s podporou IoT. EcoStruxure přináší našim zákazníkům přidanou hodnotu v podobě bezpečnosti, spolehlivosti, efektivity, udržitelnosti a konektivity. EcoStruxure využívá pokrok v oblasti IoT, mobility, snímání, cloudu, analýzy a kybernetické bezpečnosti, aby mohla přinést inovace na všech úrovních. To zahrnuje připojené produkty, Edge Control a aplikace, analytické nástroje a služby podporované softwarem Customer Lifecycle Software. EcoStruxure™ již byla implementovaná na téměř 500 000 místech s podporou více než 20 000 vývojářů, 650 000 poskytovatelů služeb a partnerů a 3 000 dodavatelů elektřiny a propojuje více než 2 miliony spravovaných systémů. 

Po celém světě nabízíme služby, které splňují obchodní potřeby našich klientů, od poradenství v oblasti energetiky a udržitelnosti až po optimalizaci životního cyklu vašich provozních systémů. Jako organizace zaměřená na zákazníka je Schneider Electric důvěryhodným poradcem, který pomáhá zvýšit spolehlivost zařízení, zlepšit celkové náklady na vlastnictví a podpořit digitální transformaci podniků směrem k udržitelnosti, efektivitě a bezpečnosti.

O společnosti Schneider Electric
Vizí společnosti Schneider Electric je umožnit každému co nejlépe využívat energii a dostupné zdroje, proto přinášíme pokrok a udržitelnost do všech oblastí života. Žijeme v souladu s heslem Life Is On. Naším posláním je být vám digitálním partnerem ve sférách udržitelnosti a energetické účinnosti.  

Řídíme digitální transformaci prostřednictvím integrace předních světových procesních a energetických technologií, produktů propojujících cloud s koncovými zařízeními, ovládacích prvků, softwaru a služeb napříč životním cyklem. Naše řešení umožňují integrovanou správu firem, domácností, budov, datových center, infrastruktury a průmyslu. Jsme nejlokálnější z globálních společností. Jsme zastánci otevřených standardů a partnerských ekosystémů, které sdílejí naše hodnoty smysluplného účelu, inkluze a zmocnění (Meaningful Purpose, Inclusive and Empowered). 

Více na 
www.se.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.