Schneider Electric uvádí na trh nejkompaktnější třífázové UPS ve své třídě: Galaxy VL

Schneider Electric uvádí na trh nejkompaktnější  třífázové UPS ve své třídě: Galaxy VL
Autor fotografie: Schneider Electric|Popisek: Galaxy VL
13 / 04 / 2021, 19:00

Společnost Schneider Electric oznámila celosvětové zahájení prodeje třífázových nepřerušitelných zdrojů napájení (UPS) řady Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V).

Společnost Schneider Electric, lídr v digitální transformaci řízení energie a automatizace, oznamuje celosvětové zahájení prodeje třífázových nepřerušitelných zdrojů napájení (UPS) řady Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V), které jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy. Tyto vysoce účinné kompaktní jednotky UPS, které jsou k dispozici po celém světě, nabízí až 99% účinnost v režimu ECOnversion™ pro plnou návratnost investice do dvou let u středních a velkých datových center a komerčních a průmyslových aplikací (podle modelu). „Praktická ukázka“ pro profesionály a partnery v oblasti datových center, na které oddělení Innovation Executive Briefing Center společnosti Schneider Electric předvede schopnosti a funkce jednotek Galaxy VL, proběhne živě 4. května 2021.

S půdorysem 0,8 m2 je kompaktní provedení Galaxy VL poloviční oproti průměru v tomto oboru. Modulární a škálovatelná architektura umožňuje profesionálům v datových centrech postupně zvyšovat výkon od 200 kW do 500 kW s výkonovými moduly 50 kW, což jim umožňuje flexibilně růst podle aktuálních obchodních potřeb.

U jednotek Galaxy VL zavádí Schneider Electric technologii Live Swap, která zajišťuje ochranu před dotykem živých částí během přidávání nebo výměny výkonových modulů za plného provozu UPS pro eliminaci neplánovaných odstávek. Bezpečná technologie Live Swap navíc zajišťuje zvýšenou ochranu zaměstnanců, kteří již nemusí během vkládání nebo vyjímání výkonových modulů přepínat UPS na bypass nebo na napájení z baterie.

„Nový, energeticky úsporný nepřerušitelný zdroj napájení Galaxy VL nastavuje vysoký standard inovací UPS a je navržen tak, aby pomohl našim zákazníkům růst při minimalizaci prostorových nároků a nákladů na vlastnictví,“ uvádí Mustafa Demirkol, VP 3-Phase Global Offer Management společnosti Schneider Electric. „Naplňuje naše zaměření na budoucnost datových center a splnění požadavků na adaptabilitu, odolnost, účinnost a udržitelnost. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy je produkt Green Premium, který poskytuje špičkový výkon, podporuje cíle udržitelnosti a vyplňuje dosavadní mezeru na trhu pro střední výkonový segment.“

Klíčové výhody nových Galaxy VL:

  • Maximální prostor pro budoucí růst: S půdorysem 0,8 m2 je Galaxy VL nejkompaktnější řešení ve své třídě, o 50 procent kompaktnější než průměr v tomto oboru, čímž uvolňuje cenné místo v datových centrech. Lithium-iontové bateriové skříně Galaxy navíc zabírají až o 70 % méně prostoru ve srovnání s bateriovými řešeními VRLA. [1]
  • Úspora peněz: Modulární škálovatelná platforma Galaxy VL vám umožňuje platit podle růstu, což snižuje investiční a provozní náklady, spotřebu energie a celkové náklady na vlastnictví. Výkon můžete zvyšovat od 200 do 500 kW v krocích po 50 kW bez dalších nároků na prostor.
  • Splnění cílů udržitelnosti: Až 99% účinnost v režimu ECOnversion pro plnou návratnost investice do dvou let díky úspoře energie (roční úspora elektřiny 26 280 EUR).[2] Jako produkt Schneider Electric Green Premium umožňuje používat lithium-iontové baterie s dlouhou životností.
  • Vyšší spolehlivost díky EcoStruxure[3]: Připojením Galaxy VL k EcoStruxure – otevřené, interoperabilní systémové architektuře a platformě s podporou IoT od Schneider Electric – mohou provozovatelé datových center využívat výhody IT softwaru a služeb EcoStruxure™.  Řešení EcoStruxure umožňují zákazníkům monitorovat, spravovat a modelovat jejich IT infrastrukturu a kdekoli a kdykoli využívat nepřetržitou servisní podporu.

Galaxy VL je k dispozici po celém světě a lze jej zakoupit přímo od společnosti Schneider Electric.  Bližší informace naleznete na našem webu.

Zaregistrujte se na virtuální předváděcí akci Galaxy VL, která se bude konat 4. května.

Oddělení Innovation Executive Briefing Center  Schneider Electric Vás zve na živou virtuální předváděcí akci určenou pro všechny koncové uživatele, partnery a tisk. Naši specialisté zde předvedou funkce Galaxy VL a budou diskutovat o výhodách těchto jednotek a o tom, jak se mohou provozovatelé datových center připravit na budoucí růst. 

O EcoStruxure

EcoStruxure ™ je naše otevřená, interoperabilní systémová architektura a platforma s podporou IoT. EcoStruxure přináší našim zákazníkům přidanou hodnotu v podobě bezpečnosti, spolehlivosti, efektivity, udržitelnosti a konektivity. EcoStruxure využívá pokrok v oblasti IoT, mobility, snímání, cloudu, analýzy a kybernetické bezpečnosti, aby mohla přinést inovace na všech úrovních. To zahrnuje připojené produkty, Edge Control a aplikace, analytické nástroje a služby podporované softwarem Customer Lifecycle Software. EcoStruxure™ již byla implementovaná na téměř 500 000 místech s podporou více než 20 000 vývojářů, 650 000 poskytovatelů služeb a partnerů a 3 000 dodavatelů elektřiny a propojuje více než 2 miliony spravovaných systémů. 

Po celém světě nabízíme služby, které splňují obchodní potřeby našich klientů, od poradenství v oblasti energetiky a udržitelnosti až po optimalizaci životního cyklu vašich provozních systémů. Jako organizace zaměřená na zákazníka je Schneider Electric důvěryhodným poradcem, který pomáhá zvýšit spolehlivost zařízení, zlepšit celkové náklady na vlastnictví a podpořit digitální transformaci podniků směrem k udržitelnosti, efektivitě a bezpečnosti.

O společnosti Schneider Electric

Vizí společnosti Schneider Electric je umožnit každému co nejlépe využívat energii a dostupné zdroje, proto přinášíme pokrok a udržitelnost do všech oblastí života. Žijeme v souladu s heslem Life Is On. Naším posláním je být vám digitálním partnerem ve sférách udržitelnosti a energetické účinnosti.  

Řídíme digitální transformaci prostřednictvím integrace předních světových procesních a energetických technologií, produktů propojujících cloud s koncovými zařízeními, ovládacích prvků, softwaru a služeb napříč životním cyklem. Naše řešení umožňují integrovanou správu firem, domácností, budov, datových center, infrastruktury a průmyslu. Jsme nejlokálnější z globálních společností. Jsme zastánci otevřených standardů a partnerských ekosystémů, které sdílejí naše hodnoty smysluplného účelu, inkluze a zmocnění (Meaningful Purpose, Inclusive and Empowered). 

Více na www.se.com[1] Výpočty SE založené na dostupných tržních informacích. Podrobnosti naleznete v brožuře Galaxy VL.

[2] Výpočet s použitím tržní ceny elektřiny: 0,11 Eur/kWh. Roční úspora elektřiny dosažená ve srovnání se standardním UPS s 94% účinností.

[3] Dostupnost se v jednotlivých zemích liší. Ověřte dostupnost služeb u svého místního zastoupení. Řídí se všeobecnými obchodními podmínkami.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.