Sluchátka SureFire od Verbatimu pro skutečné hráče

Sluchátka SureFire od Verbatimu pro skutečné hráče
Autor fotografie: Verbatim|Popisek: Sluchátka SureFire Skirmish
14 / 04 / 2021, 21:00

SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh dvě novinky: Herní sluchátka Harrier 360 Surround Sound USB Gaming a herní sluchátka Skirmish Gaming, která přináší pro PC a konzole pohodlí a křišťálově čistou komunikaci. Tyto dvě náhlavní soupravy jsou součástí nové produktové řady SureFire, která zahrnuje externí SSD a HDD disky, herní myši, podložky pod myš, reproduktory, klávesnice a další herní příslušenství.

Herní náhlavní souprava HARRIER 360 Surround Sound USB, přináší Virtual Stereo Surround Sound 7.1, jehož prostorový zvuk hráčům poskytuje ten správný náskok před soupeři. Nastavitelné RGB podsvícení lze ovládat pomocí dálkového ovladače na kabelu a díky velkým náušníkům a polstrované čelence, bude i dlouhé hraní příjemné. Flexibilní mikrofon Harrier je odnímatelný pro situace, pokud zrovna nepotřebujete chatovat, při sledování videa, či pokud posloucháte hudbu. Díky USB připojení je Harrier univerzálně kompatibilní se všemi konzolemi a počítači s rozhraním USB.

Headset SKIRMISH s drsným maskáčovým designem, LED osvětlenými bočnicemi a mikrofonem, se hodí k jakékoliv herní sestavě. S 3,5mm jack konektorem, je Skirmish univerzálně kompatibilní, což umožňuje uživatelům hrát hry, poslouchat hudbu a užívat si skvělý zvuk, na jakékoli platformě - ať už se jedná o herní konzoli, PC nebo notebook. Skirmish je vybaven vysoce výkonným stereofonním zvukem 2.0 a také všesměrovým flexibilním vestavěným mikrofonem, zajišťujícím jasnou komunikaci se spoluhráči. Je také lehký, nastavitelný, má měkké a pohodlné náušníky a obsahuje ovládání hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu přímo na náušníku.

Naše nová řada SureFire, osloví hráče všech věkových kategorií a schopností a nabízí vysokou kvalitu za dobrou cenu“, řekl Clive Alberts, prezident společnosti Verbatim GmbH. „Online hry pro více hráčů, poskytují důležitou společenskou funkci, protože mnohem méně lidí se dnes rozhodlo hrát videohry sami - preferencí je bezpochyby hraní her společně online a mít dobrý headset opravdu pomáhá při zajišťování příjemného sociálního interaktivního zážitku. “

Skirmish (899 CZK) a Harrier 360 (1.449 CZK), jsou nyní k dispozici prostřednictvím specializovaných autorizovaných prodejců po celé Evropě. 

Pro více informací navštivte: //www.surefire-gaming.com/ .

Specifikace:

Name

SureFire Skirmish Gaming Headset

SureFire Harrier 360 Surround Sound USB Gaming Headset

Part number

48821

48822

Dimensions

210mm x 195mm x 95mm

220mm x 155mm x 95mm

Headphone Frequency Response

20 Hz – 20 kHz

20 Hz – 20 kHz

Headphone Sensitivity

106 ± 3dB

102 ± 3dB

Impedance

32 Ohms

24 Ohms ± 15% at 1 kHz

Headphone Type

Wired

Wired

Headphone Connector

3.5 analog

USB

Headphone Drivers

50mm

50mm

Cable Length

2.2m

2m

Colour

Green Camouflage

Carbon

Audio

2.0 Stereo

7.1 Virtual Stereo Surround Sound

Lighting

Green LED via USB connector

RGB gradient - 3 modes (fixed, colour circle, off)

Volume Control

Yes - on left earcup

Yes – on-cable remote

Other Controls

Microphone mute

Microphone mute, RGB mode switch

Microphone Type

Omnidirectional, bendable

Removable, bendable, omnidirectional

Microphone Impedance

≤2.2 kOhms

≤2.2 kOhms

Microphone Frequency Response

100 – 10 kHz

100 – 10 kHz

Microphone Sensitivity

-42dB ± 3dB

42 ± 3dB

Inner Earcup Diameter (min/max)

50mm / 65mm

50mm / 90mm

Earpad Material

PU leather

PU leather

Weight

 390 grams

369 grams

Platforms / Compatibility

Smartphones, Tablets, Nintendo Switch, PS4/PS5, Xbox One (adapter not included), PC (for PC use 3.5mm microphone jack adapter included)

with 3.5mm jack

PC, laptop, PS4 & PS5 games consoles

 

O SureFire
SureFire je specializovaná evropská značka, vlastněná společností Verbatim GmbH, poskytující produkty k zálohování a příslušenství pro herní průmysl.

Navštivte //www.surefire-gaming.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.