Muslimský učitel znásilnil čtrnáctiletou: Sex chtěla první ona, řekl u soudu

Muslimský učitel znásilnil čtrnáctiletou: Sex chtěla první ona, řekl u soudu
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: znásilněná dívka
20 / 03 / 2017, 18:00

Muslimský učitel znásilnil ve škole čtrnáctiletou dívku, která byla rovněž muslimského vyznání.

Mohammed Islam, muslimský učitel z Velké Británie, znásilnil čtrnáctiletou dívku, která je stejně jako zvrhlý učitel muslimka. Dívka s ním dokonce otěhotněla, na což se přišlo až později.

Islam začal obtěžovat dívku již v roce 2010, kdy docházela do Islámského centra v Británii, kde ji násilník učil. I když se vždy bránila jeho sexuálním útokům, nakonec mu podlehla, neboť se podle vlastních slov cítila bezmocná.

Čtěte také: Další případy znásilnění v Německu a ve Švédsku

Islam u soudu vypověděl, že on nebyl iniciátorem sexuálních návrhů, naopak to byla znásilněná dívka. Ke znásilnění se přiznal až ve chvíli, kdy mu dívka začala vyhrožovat, že bude proti němu u soudu vypovídat.

Žalobce prohlásil, že dívka s potratem vyčkávala, protože chtěl dostatek času na to, aby dokázala, že Islam je otcem nenarozeného dítěte. I když se Islam ke znásilnění u soudu přiznal, soudce to nebral jako polehčující okolnost a ,,napařil" násilníkovi devatenáctiletý trest.

psali jsme:

Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl

 

Zdroj: americanow.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace