VIDEO: Ozbrojený Islamista se sebevražednou vestou vtrhl do španělského supermarketu. Křičel Alláhu akbar!

VIDEO: Ozbrojený Islamista se sebevražednou vestou vtrhl do španělského supermarketu. Křičel Alláhu akbar!
Autor: Flickr.com|Popisek: teroristé
11 / 01 / 2017, 20:45

Islamista dnes vkročil do do jednoho španělského supermarketu ve městě Ourense a začal zběsile střílet do vzduchu.

Informaci přinesl list Daily Mail. Podle svědků byl opásán sebevražednou vestou a nesl s sebou benzin. V době útoku se nacházelo mnoho zákazníků, které ozbrojenec vyděsil, takže narychlo utíkali pryč.

Svědkové vypověděli, že slyšeli nejprve výkřiky a potom výstřely, které islamista směřoval do vzduchu.

Podle španělského listu La Region však útočník střílel na jednoho strážníka, který musel rychle zavolat posily. Přivolaní policisté pachatele zneškodnily poté, co mu v pistoli došly náboje.

Podle prvních zpráv policie trpěl muž ,,psychickými problémy" a žil vedle supermarketu.

 

psali jsme:

Dva ozbrojenci vtrhli do istanbulské restaurace a zahájili palbu

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace