Video: Čeho se bojí Mirek Topolánek?

Video: Čeho se bojí Mirek Topolánek?
Popisek: Mirek Topolánek
11 / 01 / 2018, 18:30

Chcete poznat kandidáty na prezidenta trochu z jiné stránky? Naše youtuberka Darja se nebojí zeptat na osobnější otázky. Tentokrát si na paškál vzala Mirka Topolánka. Bývalý předseda vlády a někdejší šéf ODS vám ve videu prozradí, čeho se bojí a zda se umí bránit.

Pokud vám tyto odpovědi nestačily, delší rozhovor naleznete v  minulém článku, kde se vyjádřil na téma bezpečnost podrobněji. Dozvíte se, jaké jsou aktuální bezpečnostní hrozby v roce 2018 a zda je naše armáda je bojeschopná a co všechno udělá, aby ČR zůstala členem NATO.


Prezidentské volby v České republice začínají 12.–13. ledna 2018 prvním kolem. V případě, že ani jeden z kandidátů nezíská více než 50 % hlasů, bude se konat kolo voleb o dva týdny později, tedy 26.–27. ledna 2018. Už víte, koho volit? Podívejte se na další kandidáty zde:

VIDEO: Petr Hannig věří českým občanům

Video: Jiří Hynek by se zachoval jako chlap

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace