VIDEO: Muslim brutálně podřízl křesťanského majitele obchodu za to, že prodával alkohol

VIDEO: Muslim brutálně podřízl křesťanského majitele obchodu za to, že prodával alkohol
Autor: Flickr.com|Popisek: útočník s nožem
09 / 01 / 2017, 18:00

Egyptskou Alexandrii šokoval případ, kdy muslim podřízl majitele obchodu jen proto, že se tam prodával alkohol.

Jak vyplývá z předběžného vyšetřování, pětačtyřicetiletého Josepha Lam‘iho podřízl muslim z náboženských důvodů, protože se v Lam‘iho obchodě prodával alkohol, což je v rozporu s právem šaría a islámu.

Video zachycuje moment, kdy se v noci vrah ke své oběti zezadu přiblíží a bez milosti ji podřeže hrdlo. Majitel obchodu pak umírá na vykrvácení.

Lam‘i byl koptský křesťan, kteří čelí v Egyptě v poslední době nenávistným výhrůžkám ze strany muslimů, kteří na ně útočí, ponižují i zabíjejí.

Zdroj: jihadwatch.org, youtube.com

 

psali jsme: 

Afghánský migrant brutálně pobodal křesťanskou ženu, protože četla z Bible. Trpím osobními problémy, řekl policii

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace