VIDEO: Teď nás budete poslouchat! Muslimové ovládli britské město. Vyhnali původní obyvatelé na předměstí

VIDEO: Teď nás budete poslouchat! Muslimové ovládli britské město. Vyhnali původní obyvatelé na předměstí
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimové
05 / 02 / 2017, 10:00

Alarmující situaci hlásí britské město Blackburn.

Německá televize N-TV natočila šokující reportáž o městě Blackburn, které ovládli muslimové. Původní obyvatelé a starousedlíci byli muslimy vytlačeni na předměstí. Ze zhruba 100 000 obyvatel města, kde hraje i známý fotbalový klub, tvoří asi polovinu muslimové. V reportáži muslimové vysvětlují, že s lidmi, kteří nevyznávají islám, nemají žádný problém. 

Nicméně muslimové zde formují obraz města. V tomto městě platí nyní přísná islámská pravidla, platí zde to, co řeknou starší imámové. V Blackburnu stojí k dnešnímu dni 52 mešit. Mnoho původních obyvatel Blackburnu se tak stěhuje pryč, nebo jsou systematicky vytlačováni muslimy na předměstí.

 

psali jsme:

Šaría, nebo zákony? 900 migrantů upřímně odpovědělo v průzkumu Akademie věd

 

Zdroj: freedomeurope.eu, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: