VIDEO: Slabší povahy neklikejte. To, co udělá muslimský migrant ženě, se už vymyká úplně všemu

VIDEO: Slabší povahy neklikejte. To, co udělá muslimský migrant ženě, se už vymyká úplně všemu
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: migrant
08 / 04 / 2017, 17:00

Muslimský migrant zezadu přepadne nic netušící ženu, brutálně ji zbije a nakonec okrade o peněženku. Udělá to obzvlášť surovým způsobem.

 

psali jsme:

VIDEO: Muslim brutálně podřízl křesťanského majitele obchodu za to, že prodával alkohol

 

Zdroj: facebook.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: