Bezpečnostní rizika a hrozby spojené s náborem agenturních zaměstnanců

Bezpečnostní rizika a hrozby spojené s náborem agenturních zaměstnanců
Autor: Doverville|Popisek: Ilustrační foto
13 / 02 / 2017, 02:15

V současnosti se objevují nové bezpečnostní problémy, které přináší zaměstnávání agenturních zaměstnanců v důsledku nedostatku místních pracovních sil.

Kurz, který se koná 6.3. v Praze, si dává za cíl seznámit posluchače s novými bezpečnostními riziky, které se začínají objevovat v poslední době a souvisí s velkým nedostatkem pracovních sil.

Společnost Doverville tak reaguje na požadavky řady klientů, kteří čelí novým fenoménům a chtěli by si s ostatními vyměnit zkušenosti a získat nové informace jak nové problémy řešit.

Kurz není zaměřen výhradně na problematiku pracovníků dovezených ze zahraničí, ale celkově rámuje aktuální problémy a to ze dvou úhlů pohledů – bezpečnosti podniku a psychologických aspektů a motivů.  

Více informací naleznete ZDE

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace