Konference POŽÁRNÍ BEZPEČNOST STAVEB

Konference POŽÁRNÍ BEZPEČNOST STAVEB
Popisek: Ilustrační foto
14 / 09 / 2016, 13:00

Portál TZB-info srdečně zve odborníky na konferenci, kde se potká požárně bezpečnostní řešení stavby s prvky aktivní ochrany a požadavky na facility management. Konference se koná v rámci doprovodného programu veletrhu For Arch 21. září 2016 v Praze v Letňanech.

Místo konání:

PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 – Letňany, velký konferenční sál VH2, 10.00 - 16.00 hodin.

Pořadatel:

portál TZB-info

Z přednášek uvádíme například:  

  • Požární větrání v budovách - Zařízení pro odvod kouře a tepla: Ing. Stanislav Toman, STP,
  • Novinky v aktivní ochraně staveb stabilními hasicími zařízeními: Ing. Pavel Rybář,
  • Vysokotlaký vodní hasící systém – mlhový „HI-FOG": David Lehovec, Klika BP a.s.,
  • Nový přístup hodnocení požární bezpečnosti ETICS a instalačních prostupů: Ing. Marek Pokorný, Ph.D., Katedra konstrukcí pozemních staveb, Fakulta stavební ČVUT v Praze.
  • Efekt motýlího křídla v oblasti požární bezpečnosti staveb - plk. Mgr. Radek Kislinger, GŘ HZS MV ČR,
  • Požární ochrana historických objektů – Ing. Eva Polatová, NPÚ.

Přednášet budou i  Akad. arch. David Vávra, autor architektonického návrhu technicky náročné rekonstrukce divadlo Kladno, plk. Mgr. Radek Kislinger poznatky z praxe o příčinách požárů a uvidíme i novinky v technologiích požárního zabezpečení budov, včetně ukázky práce dronů pro videodetekci požárů. 

PODROBNÝ PROGRAM A PŘIHLÁŠKA

Konference Požární bezpečnost staveb - místo setkání odborníků napříč obory

TZB-info spustilo v roce 2016 na svých stránkách projekt Požární bezpečnost. Vedle stavebního řešení nás zajímá i například větrání – odvod tepla a kouře, požární vodovody, bezpečnostní prvky výtahů apod. A jde nám nejen o technické řešení jako takové, ale i o provoz těchto technických systémů. Po letošní akvizici portálu ORSEC, který se tradičně zabýval elektrickou požární signalizací, zabezpečením osob a budov se téma Požární bezpečnost na TZB-info dále rozšiřuje.

Záštitu nad konferencí převzaly HZS ČR, ČKAIT, STP, NPÚ ČR, IFMA CZ. 
Konference je hodnocena 1 bodem v rámci celoživotního vzdělávání ČKAIT. Těšíme se na Vás.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace