Konference BEZPEČNÝ EVENT

Konference BEZPEČNÝ EVENT
Autor: Doverville
13 / 10 / 2016, 14:15

Konference o všech opatřeních a aktivitách, které přispívají k lepší bezpečnosti při organizování různých společenských, kulturních a sportovních akcí

Společnost DOVERVILLE, s.r.o. ve spolupráci s Odborem bezpečnostní politiky a prevence kriminality MV pořádá ve čtvrtek 10. 11. 2016 ve velkém sále budovy Ministerstva vnitra konferenci o všech opatřeních a aktivitách, které přispívají k lepší bezpečnosti při organizování různých společenských, kulturních a sportovních akcích (ochrana měkkých cílů).

Jedná se o první ročník konference. Cílem je vytvořit platformu pro shromáždění se všech zainteresovaných na daných činnostech a poskytnout jim prostor k výměně zkušeností, vzájemné komunikaci a vzdělávání se.

Konference se koná pod záštitou:

  • předsedy Svazu měst a obcí ČR Mgr. Františka LUKLA, MPA
  • Policejního prezidenta genmj. Mgr. Bc. Tomáše TUHÉHO
  • Odboru bezpečnostní politiky a prevence kriminality MV
  • Odborným garantem je Asociace Grémium Alarm

Pro členy Svazu měst a obcí je dojednaná speciální cena účastnického poplatku, která činí 900,- Kč bez DPH (1,089,- Kč včetně DPH) za 1 účastníka.

Cena pro pracovníky Městské policie, Záchranné zdravotní služby a státních úřadů (mimo složky MV)  je  702,- Kč bez DPH (850,- Kč včetně DPH)

Cena pro studenty je 413,- Kč bez DPH (500,- Kč včetně DPH)

Cena pro komerční subjekty je do 18.10  2,314 bez DPH (2,800,- Kč včetně DPH), po tomto datu je cena 2,810,- Kč bez DPH (3,400,- Kč včetně DPH)

Program konference naleznete zde:       //www.bezpecnyevent.cz/program/

Registrovat se na konferenci lze zde:     //www.bezpecnyevent.cz/registracni-formular/

Ochrana měkkých cílů, tedy i bezpečnost na různých kulturních, společenských a sportovních akcí, je nyní jednou z hlavních priorit bezpečnostní politiky České republiky. Přijďte načerpat nové znalosti a informace, setkejte se s kolegy, kteří řeší podobné problémy jako Vy, navažte nové kontakty.

Jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy: e-mail faberova@doverville, mobil 602 329 125

Budeme se těšit na Vaší účast.

Veronika FÁBEROVÁ, jednatelka, Doverville s.r.o


 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace