Školení "Trendy v oblasti audio a video domovních telefonů"

Školení &quote;Trendy v oblasti audio a video domovních telefonů&quote;
Autor: TSS Group|Popisek: Trendy v oblasti audio a video domovních telefonů a způsoby jejich zapojování v projektech.
12 / 02 / 2015, 12:00

12.2.2015 / POZVÁNKA TSS Group na technické školení zaměřené na téma - Trendy v oblasti audio a video domovních telefonů a způsoby jejich zapojování v projektech.

Přečtěte si také případovou studii TSS Group na komplexní řešení bezpečnosti uvnitř budovy školy, včetně školního areálu i dalších organizačních složek v článku "Entry přístupový systém...aneb konec školníků v Čechách".

TSS Group připravuje pro rozšíření a zkvalitnění znalostí svých zákazníků na svých pobočkách série pravidelných odborně-vzdělávacích akcí. Tentokrát připravili technické školení zaměřené na atraktivní téma - Trendy v oblasti audio a video domovních telefonů a způsoby jejich zapojování v projektech.

Technický tým TSS zde bude seznamovat s novinkami na trhu, s vývojem technologií v oblasti IP domovních vrátných, sestavování schémat a s možnostmi jejich zapojení. 

Náplní půldenního školení bude seznámení s komplexním sortimentem domovních telefonů a představeny budou i nejnovější IP vrátníky Dahua, která je jedním z lídrů světového trhu ve výrobě CCTV systémů. Účastníci školení budou mít možnost si vyzkoušet všechny funkce a získat orientaci v nejnovějších produktech portfolia této značky.

Termíny školení:

  • Brno     3. 3. 2015      
  • Zlín      10.3. 2015    
  • Praha   16. 3. 2015   

Náplň školení:

Dahua – IP domovní videotelefony:

představení produktů

základní funkcionality a možnosti rozšíření

Easydoor:

  • novinky v portfoliu
  • správné zapojení

Comelit:

  • připravované novinky
  • VIP platforma

Praktické ukázky, prostor pro dotazy a diskusi. Školení je certifikované a bezplatné. Drobné občerstvení je zajištěno. Veškeré dotazy ohledně školení i produktů DDZ můžete směřovat scherbaum@tssgroup.cz

Psali jsme také:

Entry přístupový systém...aneb konec školníků v Čechách

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace