IS: "Osm našich rytířů vás dostalo na kolena! Stojíte tváří v tvář islámu! Přichází nová éra!"

IS: &quote;Osm našich rytířů vás dostalo na kolena! Stojíte tváří v tvář islámu! Přichází nová éra!&quote;
Autor fotografie: Dabiq|Popisek: Dabiq 12
19 / 11 / 2015, 11:30

Zvrácené varování islámského státu. Na řadě jsou všichni, kdo vedou válku proti jejich "chalifátu".

Nejnovější vydání propagandistického plátku islámského státu, časopisu Dabiq, zveřejnilo varování celému demokratickému světu a Rusku. 

V časopise byla zveřejněna fotografie ruských pasů nalezených v poušti na Sinajském polostrově, kam se zřítil ruský Airbus s 224 lidmi. Vedle fotografie je i snímek bomby, kterou dostali islámisté na palubu na letišti v Šarm aš Šajchu. 

V článku se přiznávají k teroristickému útoku na ruské dopravní letadlo a i k pátečním teroristickým útokům v Paříži. Z textu volně citujeme:

 

"Křižáci z Východu a Západu si mysleli, že je v jejich pevnostech náš Bůh nepotrestá, ale Nejvyšší rozhodl, že zaútočíme, kde to neočekávají. Oba křižácké národy – Rusko a Francie – jsme potrestali za jejich válku proti islámskému státu a proti muslimům. Ukvapené arogantní rozhodnutí Ruska vést válku proti muslimům se obrátilo proti němu. Bombu jsme propašovali do ruského letadla na letišti v Šarm aš Šajchu a zabili jsme 219 Rusů a dalších pět křižáků jenom měsíc poté, co začali bombardovat Chalífát.

O rok dříve, "19. září 2014," Francie povýšeně provedla nálety proti Chalífátu. Stejně jako Rusko je oslepena svojí arogancí a myslí si, že když je v Evropě, že je ochráněno před spravedlností mudžahedínů? My k vám posíláme své statečné rytíře ve válce proti zlým křižákům a vaši občané jsou „užaslí a šokovaní“.

Osm našich rytířů vás dostalo na kolena, stojíte tváří v tvář islámu. Vyhlášený celonárodní stav nouze je výsledek statečného jednání osmi mužů vyzbrojených jen útočnými puškami a pásy s výbušninami. Tak vypadá pomsta za bombardování našich měst.

Abu Bakr al-al-Baghdadi Husayni řekl: "Při Alláhovi, pomstíme se! Při Alláhovi, budeme se mstít! Chvíli to potrvá, ale škody budou obrovské! Brzy se naplní Alláhova slova a přijde den, kdy muslimové budou všude, budou pány, kteří musí být uctíváni. Každý, kdo se odváží urazit muslima, bude potrestán! Kdo vztáhne ruku na muslima, bude mu ruka uťata! Svět zažívá příchod nové éry. Ten, kdo byl nepozorný, nyní musí být ve střehu. Ten, kdo spal, se nyní musí probudit. Ten, kdo byl šokován a užaslý, už pochopil. Muslimové jsou slyšet, jejich vzkaz burácí! Svět už pochopil význam terorismu a cítí naši těžkou botu, která pošlape modlu nacionalismu, zničí idoly demokracie a odhalí její zvrácenost. Ano, při Alláhovi, Chalífát se bude mstít za všechny útoky proti islámu a muslimům!

Kdy křižáci ukončí svoje nepřátelství vůči islámu a muslimům? Kdy si uvědomí, že Chalífát je tu navěky? Kdy uznají, že jsou před námi bezbranní?"

Tagy článku