„Hannibal ante Portas!“

„Hannibal ante Portas!“
Autor fotografie: "HannibalFrescoCapitolinec1510" by user:Liftarn - Source: antmoose, June 4 2005 Released to Creative Commons by the photographer. Licensed under CC BY 2.0 via Commons|Popisek: Hannibal před branami Říma
21 / 08 / 2015, 10:45

„Hanibal před branami!“ Tyto výkřiky se rozléhaly Římem, když před jeho branami stanulo kartáginské vojsko vojevůdce Hanibala. Řím se brzy vzpamatoval. Odmítl jakékoli dohody s Kartágem a přenesl bojiště na území nepřítele, a Řím nakonec zvítězil.

Nyní stojí vojsko, velice podobné tomu z Kartága, před našimi branami. Jenže my máme tu smůlu, že nemáme podobnou vládu, jakou měl tehdy Řím. Naše vláda otevírá své hranice a slavnostně kope obrovský hromadný hrob české státnosti. Nečiní tak sama. K tomuto zdárnému dílu jí velkou měrou pomáhají různé proislámské spolky, aktivisté ze strany zelených, kteří v životě nezasadili jediný strom, sluníčkáři, většinou studenti velice potřebných humanitárních oborů, nadšení žáci samozvaného profesora Kohouta, jako i různí jednotlivci, kteří nejsou s to pochopit, že voda a oheň jsou dvě rozdílné věci.

„Nemám právo o tom nemluvit,“ prohlásil před čtyřiceti lety jeden britský konzervativní aktivista. Jmenoval se Enoch Powell. „Je to jako sledovat národ, který je pohroužen do stavění vlastní pohřební hranice.“ Dále řekl: „Těm, kterým bohové přejí záhubu, napřed přivodí šílenství.“

Podívejme se, co se děje dnes, v naší zemi. Politici a žel i mnozí občané, jsou doslova posedlí multikulturní revolucí. Nazývám to revolucí, protože nelze jinak nazvat současný stav událostí.

„Museli jsme zešílet! Doslova, jako národ jsme museli zešílet,“ zdůrazňuje Powell.

Powell před čtyřiceti lety předpověděl současný stav Británie. Nikdo ho neposlouchal. Byl označován za rasistu, xenofoba, nacistu. Stejně, jako dnes ti z nás, kteří se stavíme proti promigrační politice vlády.

Stejně, jak to předpověděl Powell pro Británii, i my záhy začneme zjišťovat, že se naše země mění. Pomalu, avšak s o to větší jistotou. Pocit bezpečí se již dávno ztratil. Pomalu se ztrácí svoboda slova i shromažďování. Pomalu se ztrácí možnost jakékoli kritiky. Pomalu se ztrácí možnost mít na věc vlastní názor. Pomalu se mění obraz naší krajiny, našich měst, našich obcí. Slušnost vystřídalo hulvátství, vzájemné urážení, agresivita. Čistota se stává nebezpečnou, protože co je čisté, upravené, netknuté, nutně přitahuje pozornost lidí nové „kultury,“ pro kterou je to jen signál – tady jsme ještě nebyli! Tady jsme ještě neplenili! Mění se chování lidí k sobě navzájem. Vlastizrádná vláda s enormní podporou prolhaných médií rozeštvává lid proti sobě. To celé spěje k tomu, že Český lid zanedlouho pozvedne zbraň, bratr proti bratru, a vláda si bude mnout ruce. Média hasí plameny benzínem a islámští okupanti se smíchem vkročí do naší země. To bude konec české státnosti, konec českého národa.

„Hannibal ante Portas! Hanibal před branami!“ Když to víme, co můžeme dělat?

Dělat se dá mnoho věcí. Raději si řekněme, co nesmíme dělat.

Nesmíme mlčet. Nesmíme se bát nazývat věci pravými jmény. Nesmíme sedět doma u televize, nebo v hospodě u piva, když se koná jakákoli demonstrace proti islámské okupaci. Nesmíme se tříštit na jednotlivé frakce, strany a aktivity. Na to teď není čas.

Vláda ví nejlépe, jak zabránit svému svržení. Vláda ví nejlépe, že pokud se nesjednotíme, nic jí nehrozí. Proto se nás snaží rozeštvávat pomocí mediálních lží. Proto jsou i v našich řadách provokatéři. Vláda ví, že v jednotě je síla. Toto věděli už Husité, toto věděli i komunisté.
Mnozí tvrdí, že demonstrace jsou zbytečné, že se tím nic nevyřeší, že to nemá smysl. Vždy se najde hloupý člověk, pro kterého jsou všechna tato a podobná slova blábolem. Každý má právo na svůj názor. Já tvrdím, že hloupý má právo zůstat hloupým. Je to jeho právo.

Události v roku 1948 by se nenaplnily bez účasti ulice, bez účasti lidu, bez demonstrací. Sametový podvod, byť byl připravený sebelépe, by nemohl dojít naplnění bez účasti ulice, bez demonstrace. Každá demonstrace je důležitá. Když budeme všichni sedět doma u televize, dáme tím vládě najevo svůj tichý souhlas k jejímu počínání. Pak dojde k naplnění slov jednoho vtipu, který je spíše hořkou pravdou, než vtipem.

Zapnu rádio – imigranti.
Zapnu televizi – imigranti.
Zapnu internet – imigranti.
Otevřu noviny – imigranti.
Otevřu okno – imigranti.
Bojím se otevřít dveře!

„Hannibal ante Portas! Hanibal před branami!“

Jeden Brit to věděl již před čtyřiceti lety a pronesl svůj projev, který je označován za nejkontroverznější projev v historii Británie.

Posuďte, zdali měl pravdu. Byl to také blábol, nebo skutečnost?

Podívejte se na video a zamyslete se. Jak se zachováme my, když nám okolní svět doslova křičí do uší své varování?

„Hannibal ante Portas!“

Autor: Vojtěch Bartók

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace