(VIDEA) Neľútostné boje v Deir ez-Zor, sýrske letectvo spôsobuje teroristom veľké straty

(VIDEA) Neľútostné boje v Deir ez-Zor, sýrske letectvo spôsobuje teroristom veľké straty
08 / 11 / 2016, 15:00

Sýrskej armáde, za podpory letectva sa darí v prudkých bojov v okolí Deir ez-Zor. Útočia na pozície v niekoľkých častiach mesta.

Raketové a bombové útoky sýrskeho letectva, spôsobujú teroristom obrovské straty. Ruské média píšu, že sýrske lietadla napadli bandidov v meste, a zabili veľké množstvo teroristov.

Leteckými útokmi spôsobili najväčšie straty členom Dzeish al Fatch, oblasť sleduje aj ruská vzdušná rozviedka za pomoci bezpilotných dronov.

V Sýrie je zle. USA už nebudou spolupracovat s Ruskem

Vynikajúce výsledky v podzemných bojoch, dosahuje 104. výsadková brigáda republikánskej boje, tá je nasadená vo východnej časti mesta, kde sa odohrávajú tie najtvrdšie boje.

Rusko vyslalo do Sýrie jaderné ponorky třídy Akula s raketami Kalibr

ZdroJ: Rusvesna.su, YouTube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace