VIDEO: Ruské obrněné vozidlo záměrně rozdrtilo ukrajinské auto. Muž zázračně přežil

VIDEO: Ruské obrněné vozidlo záměrně rozdrtilo ukrajinské auto. Muž zázračně přežil
Autor: Foto: redakce
25 / 02 / 2022, 18:30

V probíhajícím rusko-ukrajinském konfliktu není nouze o dramatické i šokující momenty. Některé mají ale šťastný konec.

Na kyjevských ulicích se svádí tvrdé boje, v nichž umírají vojáci i civilisté. Jeden civilista mohl zemřít na silnici, měl ale obrovské štěstí. Na videu vidíme situaci, kdy ruské armádní vozidlo jedoucí na silnici náhle změní směr a namíří si to záměrně přímo do protijedoucího černého auta, které řídí starší muž.

                                  

                                                                            Video: YouTube

Vůz byl zcela sešrotován a za normálních okolností by řidič auta zemřel. Tento příběh má však šťastný konec. Muži pomohli náhodní kolemjdoucí a pomohli mu dostat se z auta.

Zdroj: YouTube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace