Představujeme Cat S62 Pro – špičku v oblasti inovací, funkčního designu a odolnosti

Představujeme Cat S62 Pro – špičku v oblasti inovací, funkčního designu a odolnosti
Popisek: Cat S62
29 / 07 / 2020, 12:00

Bullitt Group, držitel globální licence na telefony Cat, představuje nový vlajkový model v oblasti chytrých telefonů s termokamerou, který využívá snímač Lepton společnosti FLIR Systems s nejvyšším dostupným rozlišením.

Cat S62 Pro je třetí generací řady Cat 60 a exkluzivně disponuje nejnovějšími technologiemi v rámci programu Thermal by FLIR. Díky snímači FLIR Lepton 3.5 a nové aplikaci MyFLIR Pro nabízí Cat S62 Pro obrovský čtyřnásobný nárůst počtu pixelů termálního obrazu a bezkonkurenční sadu funkcí, které jsou obsaženy v aplikaci.

Cat S62 Pro testovaný podle přísných standardů odolnosti, jež jsou obvyklé pro telefony značky Cat, je neuvěřitelně odolný. Nejenže splňuje požadavky stupně krytí IP68 a amerického vojenského standardu Mil Spec 810H, dokonce je překračuje. Byl podroben přísným testům zahrnujícím opakované zkoušky odolnosti vůči pádu z výšky 1,8 m na ocelový povrch, včetně mnoha pádů na každou stranu a roh. Rovněž úspěšně absolvoval náročné zkoušky odolnosti vůči vodě, prachu a nečistotám, extrémním teplotám, vibracím a drobným pádům. Jeho používání je hygienické – lze jej zcela ponořit a snadno omývat mýdly a dezinfekčními prostředky nebo čistit dezinfekčními vlhčenými ubrousky. 

cats62

Vůbec poprvé mohou profesionálové i běžní uživatelé získat přístup k technologii zpracování obrazu VividIR společnosti FLIR Systems, vylepšené funkci MSX (Multi-Spectral Dynamic Imaging) a technologii prolínání normálního a termálního obrazu, které jsou integrovány do tohoto chytrého telefonu. Uživatelé mají možnost měnit intenzitu funkce MSX, která překrývá zvýrazněné obrysy v záběru na termální obraz. Nebo mohou použít novou funkci prolínání obrazů sloužící ke sloučení termálního obrazu a vizuálního obrazu z fotoaparátu Sony s technologií Dual Pixel. Tato vylepšení dohromady přinášejí výrazně vyšší kvalitu obrazu, ostřejší detaily a větší rozlišení termálního obrazu. Výsledkem je širší kontext a lepší porozumění zobrazenému termálnímu obrazu.

„Již pět let zaujímáme vedoucí postavení na trhu mobilních telefonů s termokamerou a uvedením modelu Cat S62 Pro nastavujeme laťku ještě výše – tak, abychom zůstali na špici v tomto odvětví. Zákazníkům přinášíme nejen převratný termální obraz s vynikající kvalitou, ale provedli jsme také celou řadu dalších vylepšení. Oproti svému předchůdci je tento model o 12 % kompaktnější a má o 10 % větší obrazovku. Je rychlejší, výkonnější a neuvěřitelně odolný. Jedná se o dokonalý pracovní telefon,“ uvedl Peter Cunningham, viceprezident pro produktové portfolio ve skupině Bullitt Group.

Nový software přináší funkce pro provádění analýz a vytváření zpráv, které se obvykle nacházejí ve specializovaných špičkových produktech pro termální zobrazování. Izotermy v kombinaci s alarmy, indikátory znázorňující minimální a maximální teplotu a vytváření zpráv integrované v aplikaci, představují pouze několik málo nových výkonných funkcí, jež nabízí aplikace MyFLIR Pro v modelu Cat S62 Pro.

„Vybavením modelu Cat S62 Pro nejnovějším teplotním snímačem Lepton společnosti FLIR Systems pokračujeme v tradici inovací, která nyní zahrnuje již tři generace telefonů Cat. Naším cílem je pomáhat profesionálům provádět práci rychleji a přesněji,“ uvedl Paul Clayton, výkonný ředitel divize komponent ve společnosti FLIR. „Integrace aplikace MyFLIR Pro poprvé přináší uživatelům pokročilé termografické funkce na chytrém telefonu, jež umožňují maximalizovat možnosti detekce a zobrazování tepelné energie, která je pouhým okem neviditelná.“

Izotermy s podporou alarmů umožňují uživatelům monitorovat vlastní teplotní rozsah (jakýkoli rozsah od -20 °C do +400 °C) a nastavit výstrahy, které je upozorní, bude-li příslušná hodnota spadat do daného rozsahu. Jedná se o velmi užitečnou funkci například při sledování toho, zda strojní zařízení dosahuje stanovené teploty. Nebo ji lze použít ke kontrole neobvykle zvýšené teploty, či dokonce k ověření požadovaného rozpálení grilu.

Rovněž došlo k vylepšení displeje modelu Cat S62 Pro na 5,7" FHD+ (18 : 9) i paměti, kterou nyní tvoří 6 GB RAM a 128 GB ROM. Díky rychlejší čipové sadě Qualcomm, systému Android 10 a velké optimalizované baterii je model Cat S62 Pro vhodný pro firemní použití. Podporuje funkce Android Enterprise včetně Zero-Touch a absolvoval celou řadu testů týkajících se registrace a stanovování zásad s předními řešeními EMM.

S62 Pro představuje zásadní změnu v mobilním zobrazování termálního obrazu a vrchol v oblasti inovací, funkčního designu a odolnosti. Lze jej používat k podrobnému zjišťování různých vlastností, jako například k vyhledávání a identifikaci vlhkosti, průvanu, úniků, ohnisek požáru, elektrického zkratu, zablokování nebo zvýšené teploty. Můžete zkrátka monitorovat, diagnostikovat a zkoumat své okolí s minimem času a úsilí.

Hlavní specifikace

 • Integrovaná termokamera FLIR
  • Profesionální snímač Lepton 3.5
  • HD výstup 1440 × 1080 zásluhou technologie VividIR
  • Lineární překrytí MSX z vizuální kamery
  • Měřitelný rozsah od -20 °C do 400 °C
  • Snímání tepla a měření povrchové teploty ze vzdálenosti až 30 metrů
  • Flexibilně nastavitelné a pohyblivé oblasti zájmu s indikátory „nejteplejších“ a „nejchladnějších“ míst
  • Horizontální zorné pole rozšířené na 57 stupňů za účelem zachycení širšího záběru
  • 9 barevných palet, které lze libovolně vybírat v závislosti na situaci
  • Vytváření zpráv ve formátu PDF
 • Výkonná baterie 4000 mAh
 • Odolnost vůči vodě/prachu (IP68), testováno vůči pádu z výšky 1,8 m na ocelový povrch, MIL SPEC 810H, Corning Gorilla Glass 6
 • Vodotěsný chytrý telefon – při ponoření do hloubky až 1,5 metru na dobu 35 minut
 • 5,7" FHD+ displej 18 : 9 s vysokým jasem optimalizovaný pro venkovní použití s dotykovou obrazovkou, kterou lze ovládat mokrými prsty nebo prsty v rukavicích
 • Android 10 (s aktualizací na verzi 11)
 • 6 GB RAM, 128 GB ROM, rozšiřitelné úložiště (microSD)
 • Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 s frekvencí 2,0 GHz
 • 12Mpx zadní fotoaparát Sony Dual Pixel, 8Mpx přední fotoaparát
 • LTE Cat 13, VoLTE, VoWi-Fi, ViLTE
 • Odolná protiskluzová pogumovaná zadní strana z TPU
 • Programovatelné funkční tlačítko vhodné pro funkci Push to Talk (PTT), SOS (aplikace pro osamocené pracovníky) nebo ke snadné aktivaci baterky nebo fotoaparátu
 • Bluetooth 5.0, NFC
 • Množství vybraných aplikací a obsahu
 • Varianty pro jednu a dvě SIM karty – nano SIM + microSD (samostatné sloty pro microSD a SIM)
 • Dvouletá záruka
 • Certifikace Android Enterprise Recommended (již brzy)
 • Záruka aktualizací zabezpečení po dobu 3 let
 • Podpora funkce registrace zařízení Zero-Touch

 

V ČR bude Cat S62 Pro v prodeji během první poloviny srpna za doporučenou maloobchodní cenu 17 499 Kč, a to na Mall a CZC. Je možné jej zakoupit také prostřednictvím webových stránek www.catphones.com.

Informace o zařízeních a příslušenství Cat:

Značka Cat symbolizuje důvěryhodnost, odolnost, spolehlivost a kvalitu. DNA značky se nachází v každém mobilním telefonu a příslušenství Cat nabízeném společností Bullitt Mobile Ltd. a ztělesňuje její rozsáhlé zkušenosti v oblasti odolných mobilních telefonů.

Další informace o telefonech a příslušenství značky Cat najdete na webových stránkách www.catphones.com.

 

O skupině Bullitt Group 

Bullitt Group je předním světovým výrobcem odolných mobilních telefonů. Od svého vzniku v roce 2009 skupina Bullitt Group navrhla, vyrobila a distribuovala miliony mobilních telefonů, audio produktů, ostatních propojených zařízení a souvisejících periferií do více než 70 zemí po celém světě.

Společnost Bullitt je držitelem globální licence od společností Cat® (Caterpillar Inc.) a Land Rover vztahující se na mobilní telefony a související periferní zařízení.

Sídlo skupiny Bullitt Group se nachází v anglickém Readingu s dalšími pobočkami ve Spojených státech, na Tchaj-wanu, v Číně, Jihoafrické republice, Německu a Austrálii.

www.bullitt-group.com.

Tagy článku