Jak sbalit spacák do kompresního obalu. Video TACTICOOLNA

Jak sbalit spacák do kompresního obalu. Video TACTICOOLNA
Autor: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Spacák armádní
09 / 05 / 2019, 14:45

Balení spacáku je jedna ze základních činností při nocování v přírodě. I když jsme přesvědčeni, že většina z vás, našich odběratelů, balíte spacák bez chyby i poslepu, opakování není nikdy dost.

Samozřejmě nejjednodušší je mít naddimenzovaný batoh s prostorem na spacák a ten tam prostě nacpat. Velký batoh je však váha navíc a obecně platí, čím míň místa, tím méně krámů s sebou taháte. Naše zkušenost říká, že menší batoh a vzorně zabalený spacák je ve finále lepší volba. A jak ho správně sbalit, se dozvíte ve videu níže.

                                    

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace