Na IDETu bylo podepsáno memorandum o porozumění s Českou exportní bankou

Na IDETu bylo podepsáno memorandum o porozumění s Českou exportní bankou
Autor: foto: redakce|Popisek: Podpis memoranda
06 / 10 / 2021, 13:00

Obranný a bezpečnostní veletrh IDET 2021 je také místem podepisování různých memorand. Memorandum o porozumění s Českou exportní bankou (ČEB) podepsal ministr obrany Lubomír Metnar a generální ředitel ČEB Jaroslav Výborný za přítomnosti ředitele AMOS (Agentury pro mezivládní obrannou spolupráci) Aleše Vytečky.

Na letošním obranném veletrhu IDET 2021 bylo podepsáno memorandum o porozumění s ČEB za přítomnosti ministra obrany Lubomíra Metnara, generálního ředitele ČEB Jaroslava Výborného a ředitele AMOS Aleše Vytečky. Cílem memoranda je navázání spolupráce zaměřené na podporu domácího obranného průmyslu.

memorandum 2

V tom hraje také důležitou úlohu AMOS, jenž byl zřízen v březnu tohoto roku a jeho úkolem je pomáhat firmám činným ve zbrojním průmyslu v odbytu jejich produktů v zahraničí formou nákupu vláda-vláda. Všechny strany tak věří, že právě podpis memoranda je významným odrazovým můstkem pro české firmy působící v obranném průmyslu.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace