Dron natočil kolónu nákladiakov, ktoré prevážajú zbrane z Turecka.

Dron natočil kolónu nákladiakov, ktoré prevážajú zbrane z Turecka.
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
05 / 06 / 2016, 11:00

Ruské ministerstvo obrany zverejnilo video z hraníc medzi Sýriou a Tureckom.

Video natočili pomocou bezpilotného lietadla. Technika smeruje k pozíciám teroristov v sýrskych provinciách Aleppo a Idlíb. Teroristom neustále prichádzajú nový bojovníci, informujú miestny obyvatelia.

Poradkyňa prezidenta Bašára Asada, Busejna Šaaban včera vyhlásila že za posledné dva mesiace preniklo z Turecka do Sýrie približne 8 000 teroristov.

Zdroj - Sputniknews.com, youtube/RT.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace