Indického kňaza uniesli Islamisti, teraz žiada o pomoc pápeža Františka

Indického kňaza uniesli Islamisti, teraz žiada o pomoc pápeža Františka
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
29 / 12 / 2016, 12:00

Saleziánskeho kňaza Toma Uzhunnalil uniesli islamisti ešte uplynulú jar v Jemene. Teraz prosí pápeža Františka o pomoc.

Tom Uzhunnalil prosí pápeža Františka, o pomoc pri jeho oslobodzovaní.

“Drahý pápež František, drahý Svätý otec, ako otec, prosím, postarajte sa o môj život. Moje zdravie sa zhoršuje. Čoskoro pravdepodobne budem musieť byť hospitalizovaný. Prosím, príďte mi rýchlo na pomoc,” odkazuje Uzhunnalil vo videu, ktoré sa objavilo na portáli YouTube.com.

Toto päťminútové video sa objavilo na portáli YouTube.com, 26.decembra. 2016.

“Prešlo niekoľko mesiacov a moji únoscovia viackrát kontaktovali vládu Indie”, hovorí kňaz. “Som veľmi sklamaný, že sa nič nedeje”.

Tento kňaz bol unesený priamo počas slúženia svätej omše. Islamisti vtedy zavraždili 16 ľudí. Toto video jeho prvé od 4.marca 2016, kedy bol zajatý.

Písali sme: 

Zdroj: YouTube.com, Hlavnésprávy.sk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace