Řidič najel autem do davu lidí v německém Münsteru. Na místě jsou nejméně dva mrtví a desítky zraněných

Řidič najel autem do davu lidí v německém Münsteru. Na místě jsou nejméně dva mrtví a desítky zraněných
07 / 04 / 2018, 16:45

Nejméně dva lidí zemřeli poté, co najel řidič autem do skupiny lidí v německém městě Münster. Na místě zasahují policisté, hasiči a záchranáři. Deník Bild uvedl, že kromě mrtvých lidí zemřel i útočník, který měl spáchat sebevraždu.

Deník Bild uvedl, že při útoku zemřeli dva lidé, podle policie je mrtev i útočník. Incident se stal podle deníku Bild v centru západoněmeckého Münsteru, kdy měl muž s autem najet do sedících lidí před restaurací. Kromě mrtvých je na místě zraněno asi 30 dalších lidí. Útočník si měl bezprostředně po útoku vzít život.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: bild.de

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace