U Moskvy havaroval vrtulník Mi-8, 3 mrtví

U Moskvy havaroval vrtulník Mi-8, 3 mrtví
Autor fotografie: Redakce|Popisek: U Moskvy havaroval Mi-8
21 / 09 / 2016, 22:00

Vrtulník Mi-8 patřící ruskému ministerstvu mimořádných událostí se třemi členy posádky dnes navečer havaroval u Moskvy.

Vrtulník Mi-8 havaroval během tréninkového letu, kdy posádka nacvičovala v praxi pozorovací techniky v nepříznivých povětrnostních podmínkách, uvedlo ruské ministerstvo ve svém prohlášení.

Mi-8

Po nárazu do země se vrtulník vzňal a všichni 3 členové posádky se pohřešují. Důvod havárie zatím není známý, na místě zasahuje 48 záchranářů a 15 vozidel.

Zdroj: RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.