Video: Mirek Topolánek se rozpovídal na téma bezpečnost

Video: Mirek Topolánek se rozpovídal na téma bezpečnost
Popisek: Mirek Topolánek
11 / 01 / 2018, 17:00

Z nynějších devíti kandidátů na prezidenta je v komunikaci velmi ,,agresivní" expremiér Mirek Topolánek. Jako vrchní velitel by určitě jezdil na mise a dokonce by si nechal ušit uniformu, i když jednou při návštěvě Afghánistánu nevrátil boty ani kalhoty.

Ve videu se dozvíte jeho názory a postoje ohledně bezpečnosti. Myslíte si, že naše armáda je bojeschopná a jaké nás čekají bezpečnostní hrozby v roce 2018? Zajímá vás více? Podívejte se na video, kde se tyto odpovědi dozvíte!

Někdejší šéf ODS přišel s úmyslem kandidovat nečekaně na poslední chvíli. Vyjádřil se, že rozhodnutí kandidovat bylo spíše emotivní než rozumové. Před oznámením své kandidatury působil v soukromém sektoru, zejména na manažerských pozicích v energetice. Senátoři ho navrhli prostřednictvím zmocněnce Mgr. Dalibora Veřmiřovského

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.