(VIDEO) Premiér Fico to nevydržal, kvôli svojim kolegom odišiel po svojej prvej vete

(VIDEO) Premiér Fico to nevydržal, kvôli svojim kolegom odišiel po svojej prvej vete
Autor: : EU2016 SK, flickr.com||Popisek: Robert Fico
02 / 03 / 2017, 07:00

Premiér Slovenskej republiky Robert Fico spoločne s ministerkou pôdohospodárstva Gabrielou Matečnou, neskrývali sklamanie nad správaním svojich kolegov. Fico nakoniec celú tlačovku opustil, a to po prvej vete.

Predseda vlády Slovenskrej republiky Robert Fico, opustil tlačovú konferenciu, ktorá sa bola venovaná mimoriadnemu summitu V4 o kvalite potravín, a to po svojej prvej vete. Zo správania kolegov, bola prekvapená aj ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná.

,,Oni nevedie prestať, to je neuveriteľné. Tá kultúrnosť novinárskej obce je strašná,“ vyhlásila Matečná. Krátko nato, Fico začal svoj prejav, no na tlačovej konferencii rýchlo skončil.

„Myslím si, že to povieme na inej tlačovej konferencii,“ uzavrel premiér, a odišiel.

Exkluzívne zábery z konferencie, priniesla televízia Hospodárskych novín.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace