Video: Promo mexické policie

Video: Promo mexické policie
Autor fotografie: By BSMFBSMF (Own work) [CC0], via Wikimedia Commons|Popisek: Ilustrační foto mexických policistů
06 / 02 / 2016, 07:00

Když se procházíte hlavním městem Mexika a zabloudíte až na slavné náměstí Zócalo, můžete tyhle ostré hochy na amerických pickupech s těžkými kulomety potkat.

Mimochodem, mexická federální policie je uživatelem útočných pušek Bren a pistolí CZ P-09 od České zbrojovky z Uherského Brodu. Tahle zakázka byla podepsána v roce 2014 a hodnota kontraktu za celkem 2 600 útočných pušek a 5 000 pistolí byla 180 milionů korun. 

Mexická federální policie bojuje s drogovými kartely v zemi a je tedy řádně vyzbrojena nejen útočnými puškami, ale právě i kulomety a další výzbrojí. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace