130 mrtvých ruských žoldáků po americkém úderu v Sýrii

130 mrtvých ruských žoldáků po americkém úderu v Sýrii
Autor fotografie: Robert Sullivan|Popisek: Ilustrační fotografie F-15
09 / 02 / 2018, 21:00

Soukromá ruská vojenská organizace Wagner utrpěla těžké ztráty po americkém ostřelování Khishamu poblíž Deir Ezzor. Údajně je na místě více než 130 mrtvých.

Už včera se na sociální síti Twitter objevily první zprávy o velkých ztrátách na ruské a syrské straně, ůdajně způsobené americkým náletem, který zahrnoval útočící letouny od AC-130 Gunship, vrtulníků Apache až po nejmodernější americký stroj páté generace F-22 Raptor.

Dnes se na účtu Syria frontlines objevila zpráva o 130 zabitých ruských žoldácích ze soukromé společnosti Wagner.

Zprávy ověřujeme.

Zdroj: Twitter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace