Bundeswehr obdržel první tank Leopard 2 modernizovaný na standard A7V

Bundeswehr obdržel první tank Leopard 2 modernizovaný na standard A7V
Autor: Boevaya mashina (CC BY-SA 4.0)|Popisek: Leopard 2 A7
30 / 10 / 2019, 11:00

Krauss-Maffei Wegmann (KMW) předal na slavnostní ceremonii v Mnichově německé armádě první tank Leopard v nejnovějším standardu A7V.

První hlavní bojový tank Leopard 2 A7V obdržel Bundeswehr během slavnostní ceremonie v Mnichově, informoval server defenseworld.net. Německé armádě předal první modernizovaný kus vozidla společnost KMW, která má v Mnichově své sídlo.

Další tanky mají být dodány německým ozbrojeným silám dodány postupně do roku 2023. Kontrakt na modernizaci 104 hlavních bojových tanků Leopard 2 v hodnotě 760 milionů eur byl podepsán v roce 2017. Obsahuje závazek modernizaci 68 tanků 2A4, 16 tanků 2A6 a 20 tanků 2A7 na nejnovější standard A7V.

 

Zdroj: defenseworld.net

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace