,,Ruské síly šly do pekla." Ukrajinci předvedli efektní video likvidace nezvaných hostů z fašistického Ruska

,,Ruské síly šly do pekla.&quote; Ukrajinci předvedli efektní video likvidace nezvaných hostů z fašistického Ruska
Autor fotografie: Pixabay License Free for commercial use|Popisek: Ilustrační fotografie
08 / 08 / 2022, 12:30

Národní garda Ukrajiny s podporou dělostřeleckých jednotek a tanků zničila ruskou sabotážní skupinu a sklady munice, informovala o tom ukrajinská armáda a zveřejnila velkolepý záznam několika útoků, které se odehrály v severní části Charkovské oblasti.

V komuniké ukrajinských ozbrojených sil bylo uvedeno, že vojenský průzkum objevil ruskou základnu a zaznamenal okamžik vyložení dělostřelecké munice v Charkovské oblasti.

Vojáci pak rychle zasáhli a předali dělostřeleckým jednotkám Národní gardy souřadnice postavení nepřítele a koordinovali útok. "Kamera dronu zaznamenala výsledky útoku na nezvané hosty z fašistického Ruska," uvedla armáda u zveřejnění videa.

Video: Youtube

V komuniké také stálo, že současně došlo k „demilitarizaci pečlivě ukrytého skladu dělostřelecké munice“, který bude přestavěn „po porážce kremelských hord“.

„Ruské síly šly do pekla,“ komentuje události portál Ukrajinská Pravda.

Ukrajinské síly také ukázaly okamžik exploze nejnovějšího ruského tanku T-90, který „exploduje mnohem jasněji než jeho zastaralé starší verze T-72.

Generální štáb ukrajinských ozbrojených sil v pondělí ráno informoval, že Rusové od začátku invaze na Ukrajinu ztratili více než 42 000 vojáků, 1800 tanků, přes 400 letadel a vrtulníků a 750 dronů.

Zdroj: tvp.info

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.