Na pražské VŠE probíhá evakuace. Někdo nahlásil uložení nástražného výbušného systému v areálu školy

Na  pražské VŠE probíhá evakuace. Někdo nahlásil uložení nástražného výbušného systému v areálu školy
03 / 01 / 2019, 09:30

V ulici Winstona Churchilla, kde sídlí VŠE, právě probíhá evakuace osob, oznámila Policie ČR. Důvodem je oznámení o uložení nástražného výbušného systému v areálu školy. Evakuovány jsou i další budovy v Ekonomické ulici na Praze 4. Na místo se sjíždí policejní a hasičské vozy, strážníci městské policie. Nasazen byl i pyropes.

 

policie

VŠE na svých stránkách uvedla, že škola bude celý čtvrtek zavřena a zároveň podá na neznámého pachatele trestní oznámení.

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace