Policie v německém Essenu zavřela obchodní centrum kvůli teroristické hrozbě

Policie v německém Essenu zavřela obchodní centrum kvůli teroristické hrozbě
Autor: flickr.com|Popisek: obchodní centrum
11 / 03 / 2017, 09:15

Hrozí německému Essenu teroristický útok?

/AKTUALIZOVÁNO/ Policie zadržela v souvislosti s hrozbou teroristického útoku na obchodní centrum v Essenu dvě podezřelé osoby. Informoval o tom server RT. Obchodní centrum je i nadále zavřené. Deník Bild odpoledne informoval o tom, že útok mělo provést několik sebevražedných atentátníků, kteří se měli v obchodním centru odpálit.

 

Policie v Essenu dnes zavřela obchodní centrum na náměstí Limbecker. Podle serveru RT dostala policie varování, že obchodnímu centru bezprostředně hrozí v blíže nespecifikované formě teroristický útok. 

Policie je v pohotovosti, před uzavřené obchodní centrum se sjíždí policejní vozy. Na místě jsou také specialisté, kteří se snaží objasnit, jaké nebezpečí by mohlo obchodnímu centru hrozit.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Teroristický útok v Londýně je otázkou času. V nepřetržité službě je třikrát víc policistů

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace