Video: Útok palestinského "idiota" na izraelské hlídky. Neměl šanci

Video: Útok palestinského &quote;idiota&quote; na izraelské hlídky. Neměl šanci
Autor: Pixabay
25 / 09 / 2016, 07:00

Kamery zaznamenaly útok palestinského útočníka na izraelské vojáky. "Čepeli džihádu" útok nevyšel...

Muž tvářící se, že potřebuje cosi vysvětlit, se přiblížil k vojákům v izraelském Hebronu a jakmile se dostal do blízkosti jednoho z vojáků, pokusil se vytáhnout nůž ze zadní kapsy kalhot a zaútočit. To se mu sice podařilo, ale jaké byly jeho šance, je vidět na videu:

 Od loňska zemřelo při podobných útocích 34 Izraelců a více než 200 Palestinců. Většina jich útočila na Izraelce nožem nebo pomocí auta. Izrael násilí přičítá nepřátelské kampani palestinských politiků a náboženských vůdců. Palestinci naopak tvrdí, že příčinou je stagnace mírových jednání a okupace palestinských území.

Vlna teroru zasáhla Izrael prakticky od října loňského roku a trvá dodnes a někteří jí nazývají třetí palestinskou intifadou.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace