Zpěvák Bruno Mars: Kokain v tašce a v nose. Soudce, který ho odsoudil, v tom jel také

Zpěvák Bruno Mars: Kokain v tašce a v nose. Soudce, který ho odsoudil, v tom jel také
Popisek: Bruno Mars
11 / 06 / 2018, 18:00

Zpěvák Bruno Mars (1985) byl zatčen v roce 2010 v hotelu Hard Rock Las Vegas za držení kokainu. Neměl ho u sebe mnoho – jen něco přes dva gramy. Přesto mu hrozilo několik let vězení, což by byla jiná káva, než Havaj, odkud zpěvák pochází.

Krátce předtím vystupoval na koncertě. Když vyšel z toalety, kde byl nezvykle dlouho, byl osloven policistou, zda má u sebe nějaké drogy. Stalo se tak na základě udání.

psali jsme: Nancy Spungen: Divoká pankáčská milenka, schizofrenička, našli ji ve vaně s nožem v břiše

U Marse, který byl čerstvý držitel hudebních cen Grammy, bylo nalezeno 2,6 gramů kokainu, jehož byl podle zdroje zpěvák vášnivým uživatelem.

Zpěvák byl poté odveden do detenčního centra, kde byl znovu testován a po pár hodinách propuštěn na kauci. Zároveň však byl předvolán k soudu. Tam tvrdil, že si vzal kokain jen jednou.

psali jsme: Jay-Z: 15 let vězení za útok nožem na večírku a rvačka ve výtahu se zuřivou příbuznou

Není jasné, zda mu soudce David Schubert uvěřil, zpěvák každopádně dostal roční podmínku, dva tisíce dolarů pokuty (což byla shodou okolností cena kokainu, který měl u sebe) a 200 hodin veřejně prospěšných prací.

Případ má pikantní dohru: Soudce David Schubert rok po odsouzení Bruno Marse rezignoval na svou funkci poté, co ho policie přistihla, jak si kupuje kokain na předměstí Las Vegas.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.