Firma GDELS oznámila akvizici společnosti FWW Fahrzeugwerk

Firma GDELS oznámila akvizici společnosti FWW Fahrzeugwerk
Popisek: ASCOD
03 / 12 / 2018, 12:30

Společnost General Dynamics European Land Systems (GDELS) oznámila, že koupila německou firmu FWW Fahrzeugwerk, která se zabývá údržbou, přestavbou a opravou vojenských vozidel. FWW Fahrzeugwerk se stane součástí nově ustavené pobočky GDELS se sídlem v Berlíně.

Významná akvizice se podařila společnosti GDELS. Pod svá křídla přebírá německou společnost FWW Fahrzeugwerk. ,,Akvizice FWW Fahrzeugwerk představuje důležitý krok v expanzi firemní stopy v Německu, schopností a nabídky zákazníkům," prohlásil prezident GDELS Alfonso Ramonet. Dodal, že zmíněná akvizice je dalším krokem ve strategii ukotvit GDELS jako vedoucího dodavatele vojenských vozidel.

psali jsme: Thomas Strasser – zástupce GDELS o obrněném vozidle ASCOD (Future Forces Forum)

Viceprezident GDELS Thomas Kauffmann pak prohlásil, že FWW Fahrzeugwerk pomůže GDELS rozšířit současné zákaznické portfolio, expandovat na další trhy a současně i posílit pozici GDELS v Německu.

FWW Fahrzeugwerk byla založena v roce 2001 a má v současné době přes 200 zaměstnanců.

 

Zdroj: GDELS

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace