VIDEO: Unikátní taktické simulační centrum slaví 10 let od zahájení činnosti

VIDEO: Unikátní taktické simulační centrum slaví 10 let od zahájení činnosti
Autor: Foto: redakce|Popisek: Ředitel státního podniku LOM Praha Jiří Protiva
24 / 11 / 2021, 08:00

S unikátními výcvikovými možnostmi taktického simulačního centra, jednoho z režimových pracovišť státního podniku LOM PRAHA, se seznámili pracovníci sdělovacích prostředků. SM pořídil na místě rozhovor s ředitelem státního podniku LOM Praha Jiřím Protivou.

Akce se konala v rámci tzv. mediálního dne, konaného u příležitosti 10. výročí činnosti taktického simulačního centra (TSC) v pondělí. Kromě exkluzivních sdělení o činnosti pardubického TSC od zástupce ředitele Centra leteckého výcviku (CLV) pro taktický výcvik Jaroslava Šefla předstoupili před média také velitel Vzdušných sil Armády České republiky generálmajor Petr Mikulenka a ředitel LOM PRAHA s.p. Jiří Protiva, kteří novináře informovali o realizaci nadcházejících výcvikových kurzů pro piloty AČR a aliančních letectev i o dalších modernizačních krocích v provozu trenažérů.

                                    

                                                                            Video: Youtube


Další připomenutí desátého výročí taktického simulačního centra se za účasti vrcholných představitelů resortu Ministerstva obrany a zástupců obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky předpokládáme počátkem roku 2022, a to při příležitosti zahájení činnosti nového výcvikového simulačního pracoviště TSC.

                                    

                                                                          Video: YouTube


Autor: Pavel Lang/LOM Praha

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace