Africký migrant vyhodil ženu z okna. Nechtěla mít se mnou sex, řekl pak u soudu

Africký migrant vyhodil ženu z okna. Nechtěla mít se mnou sex, řekl pak u soudu
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: afričtí migranti
12 / 05 / 2017, 09:30

Africký migrant brutálně napadl v Německu ženu, která mu odmítla být po vůli.

Čtyřiatřicetiletý uchazeč o azyl v Německu Dawit T. je obviněn z brutálního napadení mladé ženy, kterou měl vyhodit z okna, protože odmítla jeho nabídky k sexu. Africký migrant měl před útokem popíjet alkohol v uprchlickém centru ve městě Bensheim.

Podle soudu ve Frankfurtu, u nějž muž stanul, měla napadená žena navštívit migranta u něho doma ještě s několika dalšími lidmi v červenci minulého roku. Muži včetně Dawita T. měli popíjet, zatímco ženy vařily kávu. V jednom momentě však začal být v důsledku alkoholu Dawit T. agresivní a měl nutit šestadvacetiletou ženu k sexu. Když žena odmítla, tak ji fyzicky napadl a následně vyhodil z okna. Žena si zlomila při pádu obě nohy, ale přežila.

U soudu oak řekla, že ji chtěl agresor bodnout rozbitou lahví do břicha, pokud mu nebude po vůli. Migrant sice prohlásil, že se činu dopustil protože žena s ním nechtěla mít sex, ale dodal, že k němu byl život ,,nespravedlivý" od té doby, co v roce 2014 dorazil do Německa. Zde se marně ucházel o azyl, který mu nebyl udělen.

Za brutální napadení mu každopádně hrozí až pětiletý trest vězení, protože již předtím měl sexuálně obtěžovat sedmnáctiletou dívku.

psali jsme:

Afghánský migrant brutálně zabil mladou ženu. Její děti se musely dívat

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace