Video: Další indický Mig šel k zemi

Video: Další indický Mig šel k zemi
Autor fotografie: IAF|Popisek: Mig-21 indického letectva
25 / 08 / 2015, 20:30

Stíhací letoun MiG-21i Bison indických leteckých sil (IAF) havaroval během rutinního tréninku 24. srpna.

Indický MiG-21i 24. srpna, jednomístný letoun vzlétl z letecké základny Srinagar Air Force Base v Džammú a Kašmíru a havaroval při nouzovém přistání v Soibugh v oblasti Budgam v 11:00  místního času. Pilot se bezpečně katapultoval.

IAF již zahájilo vyšetřování této další havárie starých stíhačů Mig-21.

V letech 2012-2015 přišlo indické letectvo o 13 stíhaček Mig-21 v různých variantách, o 5 strojů SEPECAT Jaguar, ale také o tři moderní stroje Suchoj Su-30MKI.

Zdroj: IHS Jane´s

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace