Dva ozbrojenci vtrhli do istanbulské restaurace a zahájili palbu

Dva ozbrojenci vtrhli do istanbulské restaurace a zahájili palbu
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: pistole
05 / 01 / 2017, 07:30

Dva muži stříleli v jedné restauraci v Istanbulu.

/AKTUALIZOVÁNO/ - Při včerejší střelbě v istanbulské restauraci ve čtvrti Fatih byli zraněni dva lidé. Incident se stal v 17:30 místního času, kdy dva ozbrojení muži zastavili v autě před restaurací. Potom do ní vtrhli a zahájili střelbu. Při ní byl zraněn majitel podniku a další člověk, kterého zasáhla kulka do hrudníku. Útočníci ihned potom utekli. Zatím není jasný motiv ozbrojenců.

Podle serveru Daily mail se nejedná o teroristický útok, ale vyřizování osobních účtů. Daily mail uvádí, že při střelbě byly zraněni tři lidé, přesné počty však nejsou ještě známy.

Incident se odehrál jen pět dní poté, co došlo k masakru v istanbulské diskotéce Reina.

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

psali jsme: 

Novoroční teroristický útok v Istanbulu: Desítky mrtvých včetně cizinců po střelbě na diskotéce

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace