Fotograf Arnault byl nařčen, že se dotkl švédské princezny Viktorie. Genderové aktivistky kosí úspěšné postarší muže

Fotograf Arnault byl nařčen, že se dotkl švédské princezny Viktorie. Genderové aktivistky kosí úspěšné postarší muže
Popisek: Jean-Claude Arnault a princezna Viktorie
05 / 05 / 2018, 18:30

Ředitel stockholmského kulturního střediska a francouzský fotograf Jean-Claude Arnault (1946) čelí obvinění, že se v roce 2006 dotkl při společném fotografování švédské korunní princezny Victorie.

Stalo se to před 12 lety, tedy v roce 2006 na akci, kterou pořádala Švédská akademie – instituce udílející Nobelovu cenu za literaturu. Skandál otřásl Švédskou akademií a ohrozil udílení cen za rok 2018.

Situaci z roku 2006 popisuje každý jinak – jak je ostatně již pravidlem při podobných obviněních. Sama princezna Viktorie se k tomu nevyjádřila, podle svědků se při fotografování dobře bavila.

psali jsme: Krásná Bobbi Brown: Zemřela stejně jako její matka Whitney Houston - ve vaně tváří dolů. Náhoda, sebevražda, nebo vražda?

Fotograf Arnold nepopírá, že se princezny dotkl, ale rozhodně se nedopustil ničeho obscénního. Naopak ho prý překvapila reakce princezniny asistentky, která ho při fotografování napadla.

Asistentka princezny a několik dalších žen tvrdí, že se Arnold dotkl princeznina boku. Mnohé napovídá tomu, že je celá událost hystericky nafouknutá, aby pomohla rozbouřit hladinu tzv. „sexuálního obtěžování“, které likviduje bohaté a postarší muže v USA a západních zemích Evropy.

Jean-Claude Arnault

Jean-Claude Arnault s manželkou

 

Genderové aktivistky sdružené pod praporem agresivní kampaně „Me Too“ podobným způsobem zlikvidovaly tisíce mužů, mimo jiné například bývalého prezidenta USA George Bushe. Ten byl, již na vozíku, při skupinovém fotografování údajně osahávat druhořadou herečku. Po vypuknutí skandálu se prudce zhoršil exprezidentův zdravotní stav, stejně jako jeho manželce Barbaře, bývalé první dámě. Ta před několika dny zemřela.

psali jsme: VIDEO: Krásnou zpěvačku Saminu (†24) zastřelil zhrzený fanoušek na svatební oslavě, když ji zasypal penězi a ona mu odmítla zatančit

Fotograf Arnauld, kterého mnozí popisují jako „šarmantního Francouze“ je manželem členky akademie, která uděluje Nobelovy ceny, básnířky Katariny Frostensonové. Ta byla vyzvána k rezignaci, ale odmítla a její setrvání v akademii podpořila většina jejích kolegů.

Arnauld je označován za sexuálního predátora, chlípníka a úchyla, jehož je třeba se štítit, protože „napadl princeznu“. Ze sexuálního obtěžování ho nařklo 18 žen, žádajících tučnou finanční satisfakci. Také zde – jako v drtivé většině podobných případů jsou důkazy nahrazeny množstvím. Arnauld tvrdí, že nikoho neobtěžoval, potrefené ženy zásobují lačná média pikantními historkami, ve kterých hraje hlavní roli jejich fantazie.

Zničena je tak pověst nejen úspěšného fotografa, ale i prestižních cen.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace