Jiří Hynek: Od Drahoše jsem se nedočkal odpovědí, budu volit Zemana

Jiří Hynek: Od Drahoše jsem se nedočkal odpovědí, budu volit Zemana
26 / 01 / 2018, 09:30

Nalezeno na sociálních sítích. Komentář Jiřího Hynka k blížícímu se druhému kolu prezidentských voleb a tomu, koho bude volit za prezidenta České republiky..

Na prezidenta jsem kandidoval také proto, že jsem nechtěl volit ani jednoho z protikandidátů. Dnes jsem v situaci, kdy se musím rozhodnout mezi stávajícím prezidentem Milošem Zemanem a prof. Jiřím Drahošem.

Již před prvním kolem prezidentských voleb jsem žádal své voliče, aby v kole druhém volili vlastním rozumem, protože jsou inteligentní a svéprávní. Chtěl jsem jim v jejich rozhodování pomoci získáváním názorů obou prezidentských kandidátů na témata, která považuji za důležitá. Proto jsem jim zaslal otázky a čekal na reakci.

Psali jsme: Drahošovi by k výhře stačila půlka hlasů pro jeho podporovatele

Dnes mi byly předány písemné odpovědi od prezidenta Miloše Zemana, které převážně odpovídají mým názorům a postojům, ačkoliv nesouhlasím s formou, kterou své názory mnohdy prezentuje. Od pana prof. Jiřího Drahoše jsem se ani já, ani těch více než 63 tisíc občanů, kteří mi dali v prezidentských volbách hlas, odpovědi nedočkali.

Pozorně jsem shlédl dosavadní debaty (dnešní v Rudolfinu osobně) a také jsem vyslechnul názory všech poslanců, kteří mne do prezidentského klání nominovali.

psali jsme: Prezidentské dilema a 50 odstínů buranství

S přihlédnutím k tomu všemu jsem se rozhodl, že k volbám půjdu a budu volit Miloše Zemana, který je pro mne větší zárukou obrany českých národních zájmů než Jiří Drahoš. Považuji za slušnost, abych o tom informoval své voliče.

Zdroj: FB Jiřího Hynka

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace