Jsem připravená vylézt z lesů. Clintonová prý chystá velký comeback

Jsem připravená vylézt z lesů. Clintonová prý chystá velký comeback
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-ND 2.0) |Popisek: Hillary Clintonová
21 / 03 / 2017, 09:00

Poražená kandidátka na amerického prezidenta se chce zřejmě postupně zapojit se do veřejného života a možná chystá velký návrat do politiky. Informují o tom The New York Times.

Hillary Clintonová prohláila, že je připravená opustit lesy a dopomoci Američanům znovu naleznout společnou řeč. Po prohraných prezidentských volbách se Clintonová postupně začíná objevovat na veřejnosti.

V pátek při své řeči v pensylvánském Scrantonu naznačila, že může chystat návrat do veřejného života. Po své porážce v prezidentské volbě se Clintonová stáhla do ústraní.

nepřehlédněte: VIDEO: Video, které by Hillary Clintonová nejraději smazala. Třináct minut jejích lží v přímém přenosu

,,Jsem jako většina mých přátel. Těžce se mi sledují zprávy," řekla svým příznivcům. Clintonové se nezamlouvá politika Donalda Trumpa, čímž se netají. Prohlásila rovněž, že chce vylézt z lesů, do nichž se uchylovala ve volných chvílích, aby si zde odpočinula od politiky. Vyzvala k pospolitosti a ke společné řeči. Američanů.

,,Pojďme společně najít správnou cestu, kterou budeme kráčet,“ řekla bývalá ministryně zahraničí posluchačům ve Scrantonu, kteří ji v návratu do nejvyšších pater poltiiky podporují. Clintonová v současné době objíždí se svými přednáškami či proslovy americké univerzity a pracuje na své knize esejů, v nichž chce připomenout momenty její prohry s Donaldem Trumpem v prezidentské volbě.

Někteří američtí komentátoři považují její přednáškové turné za předzvěst pozdějšího návratu do vysoké politiky. Ten ostatně sama Clintonová nikdy nevyloučila.

 

psali jsme:

Clintonová: Po neúspěchu ve volbách prý dostala "nezvladatelný záchvat zuřivosti"

 

Zdroj: nytimes.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.