Konspirační teorie aneb historie jinak, než se opravdu stala. Lžou nám, a ani se nestydí

Konspirační teorie aneb historie jinak, než se opravdu stala. Lžou nám, a ani se nestydí
30 / 05 / 2016, 08:00

Takto nám lžou. Tereza Spencerová rozebrala nejvýznamnější manipulace s historickými událostmi.

Analytička Tereza Spencerová poukázala ve svém textu na historické události, které se odehrály zcela jinak, než nám bylo předkládáno. Některé se podle ní nestaly vůbec. 

Dějiny našeho světa jsou psány událostmi, které se odehrály zcela jinak, než je nám předkládáno, a někdy se dokonce ani nestaly vůbec. Namátkový přehled tzv. false flag operations, které se tak či onak „provalily“, a v každém případě podkopaly důvěru v oficiální výklad chodu historie.

"Ruský parlament, současný prezident Putin i někdejší lídr SSSR Michail Gorbačov přiznávají, že Josif Stalin nařídil tajné policii popravit v roce 1940 22 tisíc polských důstojníků a civilistů, a pak vinu za masakr v Katyni hodil na Němce."

"Někdejší italský premiér, italský soudce i šéf italské kontrarozvědky přiznali, že NATO s pomocí Pentagonu a CIA od 50. do 80. let minulého století provádělo teroristické útoky v Itálii a dalších evropských zemích, z nichž vinilo komunisty, a to s cílem přimět obyvatelstvo k podpoře svých vlád v jejich boji proti komunismu. Jak připustil jeden z účastníků tajného projektu Gladio: „Museli jsme útočit na civilisty, muže, ženy, děti, nevinné lidi, neznámé lidi, kteří neměli nic společného s politikou. Důvod byl prostý. Smyslem bylo donutit obyvatelstvo, italskou veřejnost, aby se obrátila ke státu a chtěla po něm větší bezpečnost (…) aby mohl být vyhlášen výjimečný stav a lidé aby byli ochotní vyměnit své svobody za bezpečnost.“ (Další zdroj ZDE). Itálie a další evropské státy se k NATO připojily ještě před sérií pumových útoků. (Speciální program BBC). Stejné síly provedly pumové útoky nejspíš také ve Francii, Belgii, Dánsku, Německu, Řecku, Nizozemsku, Norsku, Portugalsku a Británii…"

"Výbuch bomby v roce 1993 v Severním Irsku zabil devět lidí. Oficiální dokumenty britské vlády posléze ukázaly, že teroristický útok byl dílem britského agenta, který měl za úkol rozpoutat sektářské násilí. (zdroj ZDE)."

"Vysoké americké zdroje připustily, že turecká vláda, členka NATO, provedla chemické útoky v Sýrii, aby vina padla na režim Bašára Asada. Plánování dalších podobných akcí se posléze objevilo i na zveřejněné nahrávce diskuse členy turecké vlády.

Nejprve estonský ministr zahraničí Urmas Paet připustil, že snajpři na kyjevském Majdanu nebyli od Janukovyče, potom totéž potvrdil někdejší šéf ukrajinské tajné služby a posléze i další ukrajinští činitelé – cílem palby proti oběma stranám bylo vytvořit co největší chaos.

Američtí vojáci připustili, že když zabili nevinné Afghánce nebo Iráčany, „pohodili“ k jejich tělům zbraně, aby to vypadalo, že oběti byly z řad ozbrojenců. Podobnou praxi používá i americká policie, na což média upozornila už v roce 1981 nebo znovu v roce 1999. Není to ale praxe charakteristická jen pro americkou armádu nebo policii."

Celý text je zde.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace