Modelce prořízli hrdlo, když byla na Jamajce na návštěvě babičky. Vrah volá z jejího mobilu jejím příbuzným

Modelce prořízli hrdlo, když byla na Jamajce na návštěvě babičky. Vrah volá z jejího mobilu jejím příbuzným
Popisek: Desiree Gibbon
08 / 05 / 2018, 18:00

Modelku Desiree Gibbon (†26) našli na ostrově Jamajka v příkopě u cesty s proříznutým hrdlem. Byla tu na prázdninách u své babičky, které patří místní hotel. Tělo bylo pořezané, nebyla znásilněna, svědci žádní.

Modelka onoho osudového dne 26. listopadu 2017 odešla z hotelu bez dokladů, peněženky a mobilu pro místní hovory. U sebe měla jen mobil pro volání do USA, kde žila.

psali jsme: Texaská sedmička: V jednoduchosti je síla. Sedm vězňů na útěku v převleku za misionáře. Dopadeni díky televizi

Hotelová kamera ji zachytila, jak odchází ulicí směrem ven z města. Vesničané našli její tělo asi tři dny po smrti. Telefon však u sebe neměla. Jamajská policie pátrá po vrahovi Desiree zatím marně.

Desiree Gibbon

Desiree si fotí selfie mobilem, ze kterého pak volal vrah 

 

Začátkem prosince zazvonil její tetě v Queensu (USA) právě ve chvíli, když připravovala večeři. Sáhla po něm a ztuhla. Na displeji svítilo „Desi“, tedy jméno, pod kterým měla uloženou mrtvou Desiree. Když telefon zvedla, na druhém konci bylo ticho. Volala tedy zpátky, ale ozvalo se hlášení, že je telefon vypnutý. Mobil mrtvé modelky se nepodařilo lokalizovat.

psali jsme: Matka ze Širokého dolu: Tři děti podřezala, jedno udusila a nakonec to sváděla na partnerovo „nevhodné chování“. U soudu měla podpatky

Desiree byla nejen modelka, ale i nadějná autorka dokumentárních filmů. Na Jamajce si chtěla přivydělat jako barmanka, aby mohla jít studovat na filmovou školu do Evropy.

Její rodiče jsou zoufalí a pátrají po vrazích na vlastní pěst. Podle její matky musela Desiree vraha znát. Mnohé nasvědčuje tomu, že šla za někým, koho znala, na krátkou schůzku, protože si s sebou nevzala peníze ani doklady.

psali jsme: Jak krásná Mária, luxusní prostitutka, zastřelila příbuzného amerického prezidenta a vyplakala si pouhých 13 let v base. Již míří domů!

Jamajská policie je na stopě jakýchsi dvou místních žen, které by mohly vnést do případu nové světlo. Jako nejpravděpodobnější verze se jevím že ji prostě zabil zloděj, který si myslel, že taková pěkná holka u sebe musí mít spoustu peněz.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace