Nejhodnější muž Tom Hanks: Genderové ideoložky si ho šlechtí, ale brzy napadnou i jeho, shodují se experti. Tom mezitím šlape vodu

Nejhodnější muž Tom Hanks: Genderové ideoložky si ho šlechtí, ale brzy napadnou i jeho, shodují se experti. Tom mezitím šlape vodu
Popisek: Tom Hanks
12 / 05 / 2018, 18:00

Harvey Weinstein 48: Tom Hanks 0. Když se Hanks dozvěděl, že se 48 žen cítí dotčeno chováním geniálního producenta Weinsteina (Pulp Fiction, Zamilovaný Shakespeare, Osm hrozných, Nespoutaný Django…), ostře se vůči němu vymezil.

„Je to predátor“, okomentoval Hanks skandál kolem Weinsteina. Zatím však nebyl předložen jediný důkaz, že by Weinstein někoho sexuálně napadl. Ženy s ním zjevně spaly proto, že si od toho slibovaly poskytnutí výhod. Weinsteina nicméně po vypuknutí skandálu vyhodily z jeho vlastní firmy, zhroutila se mu rodina, související spory ho stály desítky milionů dolarů.

psali jsme: Fotograf Arnault byl nařčen, že se dotkl švédské princezny Viktorie. Genderové aktivistky kosí úspěšné postarší muže

Hanks je miláčkem žen, protože často ztělesňuje role mírných, něžných můžů – popletů. Přestože obviňování hollywoodských herců, režisérů a producentů ze sexuálního obtěžování bují jako rakovina, Hanksovi se zatím vyhýbá. Bude zajímavé sledovat, jak dlouho mu to vydrží.

psali jsme: Krásná Bobbi Brown: Zemřela stejně jako její matka Whitney Houston - ve vaně tváří dolů. Náhoda, sebevražda, nebo vražda?

„To není člověk, to je zrůda!“ komentoval před časem herec Ben Affleck obvinění žen proti Weinsteinovi. Připomeňme, že nebýt producenta Weinsteina, nebyl by žádný herec Affleck (jeho první film produkoval Weinstein) a ani žádná jeho citace, protože by zkrátka nebyl.

Záhy se ozvala herečka, že ji Affleck také obtěžoval a dodala video z natáčení pořadu pro MTV.

psali jsme: Hřála si na prsou hada? Hillary Clintonová obětí muže z vlastního týmu. Proč mluvil o luštěninách? Je to opravdu JEN Burns?

Tom Hanks, při vší úctě k jeho ochotě naučit se roli, je v dnešní genderově – ideologické době lakmusovým papírkem toho, kam až to může zajít. Kdy ho obviní asistentka, že „ji chtěl znásilnit“, protože mu to viděla na očích?

Tom Hanks je od roku 1988 ženatý s producentkou Ritou Wilson a jejich manželství je považováno za vzorové. Je zajímavé, že hlavní Hanksova rekvizita v jeho filmu Trosečník byl volejbalový míč, kterému říkal Wilson.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.