Rodina z Michiganu zahnala zloděje samurajským mečem

Rodina z Michiganu zahnala zloděje samurajským mečem
Autor fotografie: Screenshot/FOX 17
29 / 08 / 2016, 07:00

Ženě se podařilo s rodinou zahnat maskovaného útočníka, který se snažil vloupat do jejího domu. Jeden z jejích synů popadl samurajský meč a začal jím mávat před očima útočníka. Ten pak vystrašený z místa činu utekl.

Sara Wardová z amerického Michiganu se s její rodinou zachovala zcela chladnokrevně. Místo, aby zavolala policii, rozhodla se žena vzít spravedlnost do vlastních rukou. Jak sdělila televizní stanici Fox 17, maskovaný muž si vybral ,,špatný dům k vyloupení".

Její čtrnáctiletý syn Skyler vypověděl, že potom, co slyšel, že se někdo snaží do jejich domu vloupat, popadl samurajský meč s úmyslem bránit svou rodinu a ,,způsobit muži co nejvíce škody". Skyler pak začal prudce mávat mečem před zraky útočníka, který se zalekl a utekl pryč.

Wardová pak telvizní stanici Fox 17 sdělila, že i když ona i její syn jednali chladnokrevně, událost byla její největší noční můrou. Policie incident vyšetřuje, útočník je na útěku.

 

Zdroj: foxnews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace